EVENEMENTEN-AGENDA 21 febr. t/m 24 febr. Carnaval 7 mrt., 4 april en 9 mei ophalen spullen Rommelmarkt "Vivace" 9 t/m 14 mrt. Aktie Jantje Beton 10 mrt. Weerman Johan Verschuuren LVB 12 mrt. Jaarvergadering LLTB 18 april Smartlappenavond Smelehof 22 april Sport- en spelinstuif de Peelkorf 25 en 26 april Fedr.Sol.concours Fanfare 26 april le H.Communie 17 mei Rommelmarkt "Vivace" 11 t/m 14 juni Avond(wandel)vierdaagse Venray 26 en 27 juni Zeskamp 21 juli Afscheidsavond gr.8 basisschool 15 t/m 22 aug. Jerakamp 18 en 24 okt. 75jr bestaan "Vivace" L.V.B. Thema-avond; De LVB kring Venray organiseert op donderdag 26 febr. een thema avond met als titel; "Op zoek naar balans in deze tijd!!". Inleidster is Mevr.Ina ter Avest, districtskathecheet bij de Stg.onderwijs en Levensbeschouwing te Gemert. De avond begint om 19.30u in het gemeenschapshuis te Oostrum, Watermolenstraat 1 Culturele kringavond; Maandag 9 maart wordt de culturele kringavond gehouden in schouwburg "De Beejekurf" te Venray. De avond begint om 19.30u met een wellomstwoord door Mevr.Volleberg-Keijsers, de kringvoorzitster. Aansluitend een inleiding door Mevr.Scheper over het jaarthema; "Werk en zorg, een nieuwe balans". Het verdere programma wordt verzorgd door de verschillende afdelingen met toneel, zang en satire, met als afsluiting playback door onze eigen afdeling. Kaarten voor deze avond zijn tot 5 maart bij de bestuursleden te koop voor 10, FANFARE DE PEELKLANK Programma carnaval f Zaterdag 21 febr.: Serenade prins Hay IV in het gemeenschapshuis om 20.30u (in eigen carnavalskleding) Maandag 23 febr.: Deelname optocht Venray. Ons nuijuner in de optocht is nog niet bekend. Gelieve hiervoor Peel en Maas te raadplegen, zorg dat je om 13.45u aanwezig bent bij de Vredeskerk i.v.m. het schminken. Dinsdag 24 febr. Deelname optocht Ysselsteyn. Bijeenkomst bij het gemeenschaps huis om 13.45u„ Wij hebben ook dit jaar weer carnavalsuniformen gehuurd. Deze pakken worden gebruikt tijdens de optocht in Venray en Ysselsteyn. Bij de receptie van de prins in eigen carnavalskleding! Groepsrepetitie Rabo-concertOp maandag 2 maart is er om 18.45u een groepsrepetitie voor de deelnemers aan het Rabo-concert. Corveedienst maart: Theo Deters, Joan Jenniskens, Tjeerd Jenniskens en Twan Jenniskens. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! GEMENGD KOOR "VIVACE" Donderdag 19 febr. is de jaarvergadering, 20.00u C.R.Roelanzia, Meelzolder. De uitnodiging en agenda hebt u inmiddels allemaal in uw bezit. Kom a.u.b. zov^_l mogelijk. Donderdag 26 febr. is de repetitie in de kerk, 20.00u. Zaterdag 28 febr. zingen we om 13.30u de H.Mis bgv het Zilveren huwelijksfeest van Mevr.J.Janssen, 'a Avonds brengen we een serenade aan het Zilveren Paar, 18.15u Roelanzia. - LVB HBS"Ons Genoegen$ De kringkampioenschappen Indoor voor teams in Lanaken werden een mooi succes. Zaterdag werd het 3e compound team, Liane v.Hoof, Gerard Jacobs en Mark Muysers onverwacht maar verdiend 2e in de A klasse. Zondag pakten zowel het le compound team als het le recurve team de kringtitels, beide na een zeer spannende finale. Het compound team, Michel Camps, Anton en Piet v.Berkel en Rene Koonings wonnen van het Tienrayse team. Berny Camps, Ger Koonings, Jan v.d.Coelen en Ron v.d.Hoff, samen het recurve team vormend, versloegen in de finale het team uit Elsloo. Het 3e recurve team werd 5e in de A klasse. Ons Genoegen wenst Prins Hay IV, CV Pielreuzen en alle inwoners knotsgekke dagen toe! Spaarkas De Peelkas Vrijdag vanaf 21.00u spaarkas lichten. (jymnaste Dames Gymclub half 7 half 8 Dinsdag 24 febr. is er geen gym i.v.m. carnaval. Wij wensen jullie fijne carnavalsdagen!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 4