Blad Redaktie: Dorpsraad Jrg 34, nr. 16» 20 februari 1998 Van Lovinckplein 8: We zijn al enkele weken bezig met het vieren van carnaval. Het voorbereiden van deze feestelijkheden is een mooie bezigheid voor de winterdagen. De eigenlijke drie dagen zijn aan de vooravond van Aswoensdag. Het is een tijd dat we even uit onze bol gaan. In een andere context zeggen ze: je moetje even ontspannen om daarna weer serieus verder te gaan. Op Aswoensdag worden we weer met onze neus op de harde werkelijkheid gedrukt. Daarom worden alle camaval-vierders uitgenodigd om ook een askmisje te komen halen. Dat is belangrijk voor het goede evenwicht in ons leven. MJenniskens, montfortaan Intenties van 21 t/m 27 februari za 21 feb 19.00 u. zo 22 feb 10.45 u. ma 23 feb 19.00 u. wo 25 feb 19.00 u. vr 27 feb 19.00 u. (Carnaval) mndd. Nella Pouwels-Voesten, mndd. Jeu Spreeuwenberg, Oud-Prins Toon Baltissen (apk); Oud-Vorst Wim Koonings. (ouderenkoor) mndd. Toon v. Empel; mndd. Piet Swinkels; jrd. Truus Swinkels- Claessens; jrd. Pastoor Hillebrandt; jrd. Leruiard van de Weyer, Leo Spreeuwenberg. Voor de zieken en de overledenen van de parochie. (Aswoensdag) mndd. Jeu Derikx en jrd. Marie Derikx-Hendriks; jrd. Feus Keysers; uit dankbaarheid Jrd. TomvanLipzig Misdienaars: za. 19.00 u. Jeugdraad van 11; zo. 10.45 Anneke en Désirée, Bram en Ton; ma 19.00 u. Paul en Danny, wo 19.00 Jeroen en Jelle; vr 19.00 Ronny P en Linda. De Carnavalsdienst op zaterdag is in het dialect, met officiële vertalingen van de Veldeke. Uit de vergadering van het kerkbestuur: 1Ingaande 1 maart zal de Eucharistieviering op zondagmorgen voorlopig plaatsvinden om 10.00 uur. Voorlopig betekent dat, als de situatie verandert door het clusteren van parochies (met Merselo en Vredepeel) of als er zich anderszins een nieuwe situatie voordoet, het tijdstip van de eucharistieviering opnieuw bekeken zal worden. In de toekomst zal er rekening mee gehouden moeten worden dat steeds minder priesters steeds meer diensten zullen moeten doen. Maar als de kerk regelmatig zo vol komt dat we er echt niet meer allemaal in kunnen, dan. komt er automatisch nog een latere dienst op zondag bij. 2. Op maandag 16 maart is er een bijeenkomst van vertegenwoordigingen van alle koren die in onze kerk de dienst mee helpen opluisteren. Alle koren zullen hiervoor benaderd worden. 3. Van de collecte bij een begrafenis werden tot nu toe missen gedaan "voor de overledenen van de parochie". We willen van nu af de overledene met name noemen bij de intenties en de datums van die missen zullen in overleg met de familie vastgesteld worden. N.B. De nieuwe kop van dit krantje is geen carnavaleske uiting, maar gewoon een nieuwe opmaak, die rechtstreeks uit de computer gedraaid kan worden. Dank aan Dorpsraad en Redactie. e=*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1