BOEREBRRULLUFT UETNUEDIGING. Peggy hemmens en Gerald Arts. FANFARE DE PEELKLANK Corveedienst voor de maand februari: Henk Deters, Piet Deters, Wim Janssen en Ger Jenniskens. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Partijrepetities deelnemers Rabo-concert A.s. maandag 2 febr. is er om 18,.45u een groepsrepetitie voor de muzikanten die deelnemen aan het Rabo-concert. Er wordt nog een repetitieschema opgesteld Boerenbruiloft Onze vereniging organiseert dit jaar de boerenbruiloft. Deze wordt gehouden op zondag 8 febr. Het boerenbruidspaar wordt door fanfare en drumband afge haald en naar het gemeenschapshuis begeleid. Leden graag in boeren- bruiloftkleding. Bijeenkomst om 14.15u bij het gemeenschapshuis. Jeugdorkest Rijden op 6 febr.: Jessica Philipsen, Rian Alders, Sandra Smits, we willen graag om 17.15u vertrekken! Beej deze nuedige weej owlie uul want weej hebbe wat te viere. Weej won 't as onecht bruudspaar es gaon prebiere Op zondag 8 fibbrewarie werd os bruiluft geholde Saame mit os femilie van werskante de werrne en de kalde 't Fiëst göt beginne ien de Smelehof urn 15 uur elluf As geej zurregt dat geej dor dan ok ziet göt de rest van zelluf Gèr tot ziens ok dizze kier Weej wense owlie beej vurbaet veul plezier Boerebruudspaar Reuzesteyn 1998 BASISSCHOOL - OUDERRAAD H. Vormsel. Zaterdag 31 januari (tijdens de avondmis om 19.00 uur) zullen de leerlingen van groep 8 door Vicaris H. Schnackers gevormd worden. Wat de praktische gang van zaken betreft het volgende: IEr zullen 5 banken (links en rechts) gereserveerd worden voor de ouders de vormelingen nemen tussen de ouders plaats). 2. Andere gezins- of familieleden gelieven hierachter plaats te nemen. 3. Tekstboekjes van de viering zullen klaargelegd worden. 4. De zang zal verzorgd worden door het kinderkoor. 5. Tijdens de zalving zal er van iedere vormeling een foto worden gemaakt, die naderhand vrijblijvend kan worden besteld. Evenals de groepsfoto, die na de viering gemaakt zal worden. Hesjes. Enkele jaren geleden is er een actie gevoerd vanuit Veilig Verkeer Nederland en gemeente Venray om de verkeersveiligheid te bevorderen. Tegen een gering bedrag konden door ouders reflecterende hesjes via de schor1 besteld worden. We hebben nog een restant liggen. Voor f 5,— kunt u een hesje kopen bij W. Verschuuren. Vindt u het ook zo ongelofelijkdat er naar verhouding zo weinig ongelukken gebeuren, terwijl er in het donker toch zo vaak zonder licht gefietst wordt - Ons Gen. - Ons Gen. - Ons Gen. H.B.S. "ONS GENOEGEN" Programa 25M competitie: 31 jan. zaterdag 19.00u te Venray Dinana Venray 1 febr. zondag lO.OOu te Venlo(EHS) EHS Venlo 1 St.Sebastiaan Op 7 en 8 febr. worden in Stein de Kringkampioenschappen Indoor Individueel De lijst met geplaatste schutters en juiste dag en tijd ligt in het clublokaal ter 14 en 15 febr. wordt in Lanaken het Teamkampioenschap geschoten. Dinsdag a.s. 3 febr. jaarvergadering. Heden vrijdag kan er normaal worden getraind. De teamwedstrijd Indoor is verplaatst. Ook voor junioren en aspiranten. geschoten, inzage. Op Uitslagen: zo 25-01 Heren 2 - Athos 3-2 setstanden: 15-5 12-15 11-15 16-14 15-10 Programma: zo 01-02 Heren 2 - Brovoc aanv.10.30u telen Nicole ma 02-02 Rooyse VK - Dames 1 vertr.18.00u rijden: Carla/Josê Maandag 2 februari trainen dames 2 en dames 3 samen om 19.30u! Dinsdag 3 februari vergadering bestuur bij marcel. ■4* *4 aoy.üJ AUOO 1W 'uui ut uuucia

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 4