Y sselstey ns Nieuws Blad Redaktie: Dorpsraad Jaargang: 36 Nr: 13 d-d.: 30 januari 1998 Van Lovinckplein 8: Op zaterdagavond komt vicaris H.G.J.M. Schnackers namens de bisschop het vormsel toedienen aan de kandidaten die zich hierop voorbereid hebben. We hebben altijd wat moeite om precies te begrijpen wat dat vormsel is. Het is een van de zeven sacramenten dat eigenlijk de 'voltooiing' is van het doopsel. In het doopsel wordt je als het ware aangenomen in de gemeenschap van Christus en in het vormsel wordt dat met zijn geest, de heilige Geest, bekroond. En dat gebeurt juist op een belangrijk moment in het leven, een belangrijk moment in de vorming van de mens. Dit is een proces dat voortgezet wordt en daarom ook worden de ouders uitgenodigd om hun kind in dit groeiproces te blijven begeleiden om een volwaardig christen te worden. KERKDIENSTEN za 31-1 19.00 u (Kinderkoor) Plechtige H.Mis waaronder 32 kinderen het H. Vormsel ontvangen uit handen van vicaris Schnackers. Intenties voor de vormelingen en jrd. Jan Hendrix. zo 1-2 10.45 u. Eucharistieviering (geen gregoriaans) Jrd. Albert Verheyen en echtg. en Willem Verheyen, Ouders Wismans-v. Vegchel en Harry Geurts; Ouders v.Vegchel-Verheyen; Grad Arts en overl. fam.; Adrianus Broeders en zoon Gijs. ma 2-2 19.00 u. Maria Lichtmis. Kaarsenwijding Voor onze zieken en oveleden parochianen, wo 4-2 19.00 u. Blasiuszegen. Jac.Claessens en overl. fam. Claessens-Jenneskens; jrd. Harrie Vergeldt; jrd ouders Janssen-Koppens. vr 6-2 19.00 u. Godeffidus Vermeulen en echtg.; overl. fam. Fleurkens-Pouwels en overl. zoon en schoonzonen. Misdienaars: za 19.00 u. Ronny O. en Linda; zo. 10.45 u. Daan en Ronny P., Niels en Tom, ma 19.00 u Bram en Danny; wo 19.00 u. Marian en Sandra; vr. 19.00 u. Jelle en Anneke. Toediening van het Vormsel is een aangelegenheid van de hele parochie. Daarom is iedereen van harte uitgenodigd. De eerste banken zijn voor vormelingen en ouders gereserveerd Min dit week-end wordt ook de jaarlijkse collecte voor de Memisa MEdische MISsie Actie) gehouden. Omdat Memisa zoveel goed werk doet in de Derde Wereld en wij het imjm ii)| hier in medisch opzicht toch al zo goed hebben, wordt deze collecte heel bijzonder !'f' aanbevolen. Op 2 februari worden de kaarsen gezegend, die de komende tijd in de kerk nodig zijn. Omdat er op 3 februari geen H.Mis is wordt de Blasiuszegen op 4 februari gegeven na de mis. Deze zegen wordt op voorspraak van Blasras gegeven tegen keelziekten. Deze zegen wordt bijzonder aanbevolen bij zangers en sprekers en mensen die hun stem willen laten gelden. De volgende doopgelegenheid is op zondag 1 maart. Graag opgeven vóór 15 februari, zodat we een voorbereidingsavond kunnen afspreken.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1