Ysselsteyns Nieuws- /ju ry Blad Redaktie: Dorpsraad Jaargang: 36 Nr: 12 d.d.: 23januari 1998 Vorige week heb ik gezegd dat er voorlopig niet veel zou veranderen. Toch begin ik nu met een kleine verandering. Het was tot nu toe de gewoonte om op maandag- en donderdagmorgen intenties en andere zaken op de pastorie te komen regelen. Ik zou dit graag veranderen in dinsdag- en donderdagmorgen. Behoudens onvoorziene omstandigheden, ben ik dan op de pastorie aanwezig om u te woord te staan. Dit wil niet zeggen dat ik op andere tijden niet aanwezig ben, maar dan zou via een telefoontje een afspraak gemaakt kunnen worden. Van dhr. A. Tielen ontving ik het overzicht van de kerkbijdrage over 1997. Na sluiting van het boekjaar blijkt er in totaal 78,050,- bijgedragen is. Bijna 85 van de aangeschrevenen brachten dit bedrag bij elkaar. In vergelijking met de voorgaande jaren, zat er weer een groei in. Aan allen die naar vermogen hieraan bijgedragen hebben betuig ik namens het kerkbestuur heel hartelijke dank. Samen houden we op deze manier de kerk in Ysselsteyn in stand! Op zaterdag 31 januari komt Vicaris Schnackers namens de bisschop het Sacrament van het Vormsel toedienen aan alle leerlingen van onze parochie die dit jaar de lagere school gaan verlaten Ze zijn zich op school terdege aan het voorbereiden. Wij wensen hun kracht en de goede Geest toe. M.Jenniskens s.m.m. pastoor Misintenties voor de komende week: Zaterdag, 24 januari, 19.00 u: mndd. Piet Swinkels; mndd. Anny Cleven-v.Dijck; mndd. Louis Arts, Toon Hermans; mndd. Jeu Derikx; mndd. Nella Pouwels-Voesten; mndd. Jeu Spreeuwenberg, Jan van Soest en Yvon. Zondag, 25 januari, 10.45 u: mndd. Toon van Empel; jrd Mathieu Arts; jrd Elisabeth Potten-Coopmans; jrd. Ouders Jenniskens-Arts; overl. Fam. Lemmen; Piet Bus (v.w.A.Hendriks-Bus); Riek Claessens-Berkers (v.w. buurt), overl. Fam. V.d.Weyer-Martens, jrd. Lies Koonings-Verron. Maandag, 26 januari, 19.00 u: uit dankbaarheid voor Willem Smeets, jrd. P. Verstappen en echtg Woensdag, 28 januari, 19.00 u: voor de overledenen van de parochie en voor de zieken. Vrijdag, 30 januari 19.00 u: voor de overledenen van de parochie en voor de zieken; Jan Spreeuwenberg en overl fam. Op zaterdagavond 24 januari is er kinderwoorddienst. Zondagmorgen zingt ouderenkoor om 10.45 u. misdienaars voor deze week: Zaterdag 19.00 u. Linda en Désirée, zondag 10.45 u. Bram en Niels, Tom en Freek; maandag 19.00 u. Anneke en Paul; woensdag 19,00 u. Jelle en Jeroen; vrijdag 19.00 u. Ronny O en Danny. Op 31 januari viert de Kerk het feest van Don Bosco. Don Giovanni Bosco was een Italiaanse priester die zich totaal voor de jeugd ingezet heeft en voor de opvoeding van de jeugd een congregatie gesticht heeft die bekend staat als de Salesianen van Don Bosco. Hij stierf op 31 januari 1988. Liever EERLIJK WEINIG, dan WEINIG EERLIJK (Bond Zonder Naam) .1.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1998 | | pagina 1