S.V YSSELSTEYN
Voetbal
Senioren
UITSLAGEN ZONDAG 21 SEPTEMBER:
Ysselsteyn
Wanssum
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Griendtsveen
SVEB
SSS'18
Ysselsteyn
SSS'18
Venray
Ysselsteyn
Ysselsteyn
1
2
3
7
5
6
PROGRAMMA ZONDAG 28 SEPTEMBER:
Wanssum
Ysselsteyn
Milsbeek
EWC
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Jeugd
1
2
3
3
5
6
Ysselsteyn
Leunen
Ysselsteyn
Ysselsteyn
IVO
Meerlo
1
3
3
4
7
4
UITSLAGEN ZATERDAG 20 SEPTEMBER;
Montagnards Al
Achates BI
Ysselsteyn Cl
Venlos. Boys D2
Montagnards D3
Ysselsteyn D3
Ysselsteyn El
EWC'46 El
Ysselsteyn F1
VVV'03 F3
Ysselsteyn F3
Ysselsteyn Al
Ysselsteyn BI
HRC'27 Cl
Ysselsteyn Dl
Ysselsteyn D2
Helden D2
SSS'18 El
Ysselsteyn E2
Montagnards F1
Ysselsteyn F2
Milsbeek F2
Mededelingen
KANTINE POETSEN 29 SEPT:
Coby v/d Pas, Gerda van Lipzig.
KANTINE POETSEN 06 OKT:
Marleen Litjens, Hennie Kuunders.
4-1
2-2
2-1
7-1
1-3
3-0
14.30 uur, P.J. Peijenburg.
14.00 uur, P. Cozijn.
12.00 uur, vertrek 10.45 uur.
10.00 uur, vertrek 09.00 uur.
10.30 uur, B. Pouwels.
10.30 uur, J. Vergeldt.
3-0
14-1
3-7
3-1
3-29
1-7
3-1
23-0
3-2
2-0
1-8
PROGRAMMA ZATERDAG 27 SEPTEMBER:
Ysselsteyn
Ysselsteyn
SSS'18
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Venlo
Wittenhorst
Ysselsteyn
Melderslo
Ysselsteyn
BVV27
RIJDEN ZATERDAG 27 SEPTEMBER:
Al -
Oostrum
Al
BI -
Bieslo
BI
Cl -
Ysselsteyn
Cl
Dl -
SV Venray
D2
D2 -
TOP'27
Dl
Dl -
Ysselsteyn
D3
E3 -
Ysselsteyn
El
E2 -
Wittenhorst
E5
F1 -
Ysselsteyn
F1
F2 -
IVO
F4
F2 -
Ysselsteyn
F3
15.00 uur,
13.00 uur,
12.30 uur,
12.30 uur,
10.00 uur,
11.00 uur,
09.00 uur,
10.00 uur,
11.00 uur,
10.30 uur,
10.00 uur,
nr. 22152 P. Koopmans.
nr. 23221 M. Wijnands.
vertrek 11.30 uur.
nr. 26175.
nr. 27913.
vertrek 10.00 uur.
vertrek 08.15 uur.
nr. 28933.
vertrek 10.15 uur.
nr. 32304.
vertrek 09.00 uur.
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Cl
D3
El
F1
F3
Brouwer, Classens, Van Dijck, Pouwels.
Poels, v/d Ven, De Wit.
Classens (Richard), Geerets, Gommers.
Classens (Karei), Derks, Koonings.
Arts, Hendrix, Teunissen.
RIJDEN ZATERDAG 4 OKTOBER:
Ysselsteyn Al
Ysselsteyn BI
Ysselsteyn E2
Ysselsteyn F2
Veteranen
Jaspers, Kerstens, Keyzer, Versteegen.
Claessens, Van Neerven, Pouwels, Sanders.
Claessens (Roel), Philipsen (Deurneseweg), v/d Ven.
Claessens, Heetkamp, Van Osch.
2-2
UITSLAG ZATERDAG 20 SEPTEMBER: Ysselsteyn - Maashees
WEDSTRIJD ZATERDAG 27 SEPTEMBER:
ONA - Ysselsteyn 17.00 uur, vertrek 16.15 uur spelers 4 t/m 2
WEDSTRIJD ZATERDAG 4 OKTOBER:
Ysselsteyn - Excellent.