S.V YSSELSTEYN
Voetbal
dTbTS» vanaanstaande zaterdag gaar niet door.
Jeugd
GF.F.N PENNENVERKOOP:
De KNVB heeft laten weten dat er dit jaar, in tegenstelling tot
jennen verstrekt worden om te
voorgaande jaren,
verkopen t.b.v. de
luwen-Jeugdactie.
Op dondm^ag II ^tember v'indt^n "de kantine een bijeenkomst plaats van jeugdleider,- trainers en
PROGRAMMA ZATERDAG 6 SEPTEMBER;
Ysselsteyn Al - - Metenk Al
Ysselstevn BI - TOP'27 BI
- ZWAl.nWEN IF.UGD-TOERNOOI
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Cl
Dl
D2 en D3
El en E2
F1
F2
F3
te Oostrum
te Meerlo
te Ysseslteyn
te (nog niet bekend)
te Milsbeek
te Milsbeek
te Leunen
15.00 uur.
14.00 uur.
11.20 uur,
10.55 uur,
09.55 uur.
11.05 uur.
10.30 uur,
11.05 uur,
10.30 uur,
vertrek 10.15 uur.
vertrek 10.00 uur.
vertrek 09.30 uur.
vertrek 10.00 uur.
vertrek 09.45 uur.
Aan de spelers en leiders van de taems die deelnemen aan het ZwaluWeri Jeugdtoernooi wordt gevraagd een
bijdrage van 1,- per persoon te geven, in te leveren bij de leiders. De opbrengst komt via het Pril
Beatrixfonds ten goede aan gehandicapte leeftijdgenootjes.
5rinses
Kronenberg Dl
Ysselsteyn D2
Ysselsteyn El
Griendtsveen F1
Q SEPTEMBER: (Regiobekertoernooi).
Ysselsteyn Dl 19.00 uur, vertrek 18.00 uur.
BW'27 Dl 19.00 uur, nr. 35722.
TOP'27 El 19.00 uur, nr. 34979.
Ysselsteyn F1 19.00 uur, vertrek 18,15 uur.
PROGRAMMA WOENSDAG 10 SEPTEMBER: ('Om de Bisschopsbeker'')
rennen A3 1 Ysselsteyn Al 19.00 uur, vertrek 18.00 uur.
Ysselsteyn BI - Meterik BI 19.00 uur, nr. 34693 R Koopmans.
VVV'03 Cl - Ysselsteyn Cl 19.00 uur, vertrek 18.00 uur.
RTIDF.N ZATERDAG 6 SEPTEMBER:
Ysselsteyn Cl; Brouwer, Classens, Pouwels, Vogels.
Ysselsteyn Dl; Geerets, Oomen, Plum, Poels.
Ysselsteyn El; Claessens, Gommers, Jeurissen.
Ysselsteyn E2; Claassen, v/d Ven, Roos.
Ysselsteyn Fl; Classens (Karei), Van Dijck, De Wit.
Ysselsteyn F2; Claessens, Heetkamp, Pouwels.
Ysselsteyn F3; Claessens, Verberne, Verheijen.
RIJDEN PINSHAG 9 SEPTEMBER:
Ysselsteyn Dl; Alders, Bouwman, Koopmans, Litjens.
Ysselsteyn Fl; Arts, Derks, Koonings.
RTIDBN WOENSDAG 10 SEPTEMBER:
Ysselsteyn Al; Kerstens, Keyzer, Kuenen, Pouwels.
Ysselsteyn Cl; Claessens, Hendriks, Mennen, Versteegen.
RIJDEN ZATERDAG 13 SEPTEMBER;
Ysselsteyn Cl; Brouwer, Classens, Pouwels, De Weert.
Ysselsteyn D3; Claessens, Holthuijsen, Jacobs.
Ysselsteyn El; Classens (Frank), Geerets, De Wit
Ysselsteyn Fl; Classens (Patrick), Derks, Van Dijk.
RIJDEN DINSDAG 16 SEPTEMBER;
Ysselstevn D2; Jeurissen, Koonings, De Weert.
Ysselsteyn El; Classens (Richard), Litjens, Mennen.
RIJDEN WOENSDAG 17 SEPTEMBER;
Ysselsteyn BI; Hendriks, Van de Pas, Pouwels (Martien), Verheijen.
I