SMITSma PAROCHIE H. ODA UITNODIGING Afscheid Pastoor Steneker Na ruim 10 jaar in onze parochie werkzaam te zijn geweest gaat onze Pastoor vanaf 1 september a.s. met emeritaat en genieten van zijn welverdiende rust. Aanstaande zondag 31 augustus wordt na de Hoogmis van 10.30u ter gelegenheid hiervan door het kerkbestuur een receptie aangeboden. De parochie-gemeenschap wordt dan in de gelegenheid gesteld om van de Pastoor persoonlijk afscheid te nemen. De receptie wordt gehouden in het Gemeenschapshuis "SMELEHOF" HET KERKBESTUUR L.V.B. Wittem; Dinsdag 2 september gaan we weer naar Wittem. We vertrekken om 8.45 uur bij de kerk in Ysselsteyn, waarna om 11.00 uur te Wittem een H.mis wordt gelezen. Tussen de middag zullen we dineren. Om 14.00 uur worden we in Maastricht verwacht voor een bezoek aan de Royal Albert, waar we met koffie en vlaai worden ontvangen. We krijgen een videofilm te zien, bezoeken de showroom en er is gelegenheid tot kopen in het personeelswinkeltje. Dit duurt tot 16.00 uur. Hierna brengt de bus ons weer terug naar Ysselsteyn. De kosten zijn .53,.50 p.p. Gelieve deze kosten bij een van de bestuursleden te betalen voor maandag 1 september Hartige taarten en pizza's; Mevr.Mien Janssen verzorgt op woensdag 3 september voor ons een avond over het maken van hartige taarten en pizza's. Zoals we gewend zijn van Mevr. Janssen kunnen we het een en ander proeven en krijgen we de recepten. De kosten voor deze avond zijn ƒ.5,00 p.p. te voldoen bij binnenkomst in de zaal. We beginnen om 20.00 uur in gemeenschapshuis "De Smelehof'. Oogstdankviering: Zondag 31 augustus is er weer de oogstdankviering om 10.30 uur achter de parochiekerk te Veulen. Het thema is; Wie zaait, zal oogsten. Fietstocht: De jaarlijkse fietstocht is op dinsdag 9 september. We vertrekken om 9.00 uur bij de kerk. De tocht is ongeveer 50 km. Er wordt veel gefietst door de natuur en over fietspaadjes. Tussen de middag gaan we picknicken (zelf meenemen!en krijgen een kop soep bij de Doevenbos in Overloon. Om 15.00 uur drinken we koffie met vlaai. De kosten hiervoor zijn 10,= p.p. Als alles meezit zijn we om 17.00 uur weer thuis. Opgave t/m 7 september bij Joke Peeters, tel.541352. Ziekenbezoek: In de maand september zal Mevr.v.Soest-Moors, tel. 541697 de leden in het ziekenhuis bezoeken. Volksdansen: Donderdag 4 september beginnen we weer met volksdansen. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Omdat we in september veel dansen herhalen is dit een leuke maand om te beginnen. Voor meer informatie telefoon 541697. TE KOOP: JL" AARDBEIEN 1,50 per kg zelf plukken Als vanouds houden wij ons beleefd aanbevolen voor het maaikorven van uw sloten. Alleen zaterdagmorgen tussen 8.00 en 12.00u Frank Swinkels Meerselsepeel 6 Gezellenbaan 3, 5813 EA Ysselsteyn-Lb. Tel 0478-541788

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 8