PAROCHIE H. ODA. Mededeling van het kerkbstnnr BELANGRIJKE INFORMATIEbewaar deze Veranderingen i.v.m. het vertrek per 1 september a.s. van Pastoor Steneker. Voor algemene informatie kontakt persoon secr. Jos Wismans- Claessenste bereiken tel. 541226. U kunt iedere maandag- en donderdagmorgen in de pastorie te recht van 930u - ll.OOu voor misintentieshuwelijks- en ju bileummissen, doopbewijzen, etc. DOPEN: Kontakt persoon Marian Claessens-Jenniskens tel. 541674. Het H. Doopsel wordt 1 x p.mnd. in onze kerk toegediend. Voor de maand september is dit gepland op zondag 21 september a.s. Neem hierover tijdig kontakt op met Marian. OVERLIJDEN: Bij plotseling overlijden waarbij het H. Oliesel moet worden toegediend (binnen het uur van overlijden) kontakt opnemen met het ziekenhuis in Venray tel. 522222. De dienstdoende priester wordt dan opgeroepen, zodat deze zo snel mogelijk aanwezig is. Dag en nacht bereikbaar. Indien het sacrament der zieken toegediend behoort te worden kunt u kontakt opnemen met Jos Wismans-Claessens tel. 541226. In overleg met Deken Coenen wordt dit voor u geregeld. ZIEKENBEZOEK: De zieken in het ziekenhuis van Venray worden voorlopig namens de parochie bezocht door Mia of Jan Michels. Zij hebben zich beschikbaar gesteld om het wekelijks bezoek dat voorheen door de Pastoor aan de zieken werd gebracht op zich te nemen. Indien men niet in Venray maar elders in het ziekenhuis ver blijft en u stelt 'n bezoek namens de parochie op prijs laat dit dan even weten. Als u zelf hiervoor niet in staat bent laat dan een van uw familieleden kontakt opnemen met Mia of Jan Michels tel. 541563. Langdurige zieken die thuis verblijven en dit bezoek namens de parochie eveneens op prijs stellen kunnen zich in verbinding stellen met Mia of Jan Michels tel. 541563. Wij maken u erop attent dat de wekelijkse- en weekenddiensten voorlopig hetzelfde blijven. Neem goede nota van deze informatie. Zorg dat u deze bij de hand heeft indien nodig. Door de onstane situatie waarin wij nu verkeren vragen we uw begrip en medewerking. Wij hopen natuurlijk spoedig dat er 'n nieuwe Pastoor in ons midden zal zijn. Zoals het er nu naar uit ziet kan dit nog wel even duren. Als kerkbestuur moeten we op het ogenblik roeien met de riemen die we hebben maar deson danks zullen wij trachten uw belangen zo goed mogelijk te be hartigen. secr. Jos Wismans-Claessens.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 2