TVY. S.V YSSELSTEYN Voetbal Korfbal S.V YSSELSTEYN Korfbal Mededelingen Willen deeene die gestopt zijn met korfballen hun spullen inleveren A.U.li. Bij Lida Cox Dillingstraat 1 Tel; 541718. GEVONDEN VOORWERPEN SPORTPARK. 1 paar heren laarsjes zwart maat 45 witte sokken. 1 paar voetbalschoenen zwart-wit-blauw maat 45-46 merk Adidas. l paar gijmschoenen wit met roze maat 32. 1 trainingsbroek maat L merk masita zwart-rood-wit. 1 geel t-shirt met 1 knoopje maat 128. 1 zwarte sportbroek (boxer-short) maat S. 1 trainingsjack maat L zwart-paars-geel-rose-blauw met tekst, Robey. 1 kinderjas maat 140 merk pachinco blauw-grijs-rood. 1 sportjackyregenjas maat XL merk starter zwart-blauw-wit (ortindo-magic). 1 sportbroek wit merk masita maat 8. 1 wit meisjes hemd. 1 wit t-shirt merk levis. i paar zwarte voetbalsokken heren. licht groen sjaaltje met rood-wit en rode speld. Ajax nanddoek. Deze spullen zijn af te halen bij Lida Cox Dillingstraat 1 Tel; 541718. Senioren We hervatten de trainingen weer op donderdag 7 augustus. GEPLANDE TRAININGSWEDSTRIJP: 22 augustus in VENHORST. Jes Senioren SENIOREN Baanonderhoud volgende week: Martien Janssen, Paul Janssen en Jan van Vegchel (baan- commissielid). Zaterdag van 8.00 tot 9.00 uur. Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer je aan de beurt bent. Receptie kampioenen Hierbij nodigen we alle belangstellenden uit om de kampioenteams van T.V.Y. te komen feliciteren. Dit kan tijdens een receptie op vrijdag 27 juni van 19.30 tot 20.30 uur in de kantine. De kampioenen zijn: - Heren 1 team van de zondag K.N.L.T.B. competitie - Team 1b van de zaterdag dorpencompetitie - Team 1 c van de zaterdag dorpencompetitie Tevens worden dan de eindplaatsen van alle K.N.L.T.B. en dorpencompetitie teams bekend gemaakt. ledereen is van harte welkom om langs te komen dus hou deze datum vrij. Dorpencompetitie Voor de Dorpencompetitie is de afgelopen week 1 wedstrijd gespeeld. In poule C van de zaterdagcompetitie won T.V.Y. de laatste wedstrijd in Oostrum maar liefst met 7 - 3, waarmee zij kampioen werden in hun klasse. Gefeliciteerd!! a.s Zondag spelen de twee kampioenteams van de dorpen com petitie tevens het afsluitingstoernooi van de dorpencompetitie. De aanvangtijden hangen bij de kantine. Open Dorpen Toernooi Het Open Dorpen Toernooi is in volle gang. 40 Dubbels van verschillende verenigingen strijden in 4 categoneen om de mooie prijzen, die ook dit jaar weer geschonken zijn door A&S Intersport Venray. Gezien de bezetting van het toernooi is het zeer zeker de moeite waard om een dezer dagen eens te komen kijken. Introducé Toernooi Afgelopen zondag speelden we het introducé toernooi. De uitslagen: Poule A Peter Koopmans en Gerda Houwen Poule E Robert van Osch en Harriet Muider Poule B Kalle en Yvonne Volgt Poule F Jan Jaspers en Truus Martens Poule C Ger Aben en Ria de Wit Poule G Peter-Paul en Carolien Koonings Poule D John en Ingrid van Kempen Allen Proficiat! 40+ Toernooi Het 40+ toernooi spelen we dit jaar in het weekend van 19 en 20 juli. Alle senioren leden kunnen zich hiervoor opgeven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op 6 juli, dus wees er op tijd bij.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 6