S.V YSSELSTEYN
Voetbal
Senioren
UITSLAGEN ZATERDAG 29 MAART;
Grashoek 1 - Ysselsteyn 1
RKDEV 2 - Ysselsteyn 3
Milsbeek 5 - Ysselsteyn 4
Ysselsteyn 6 - TOP 2
UITSLAGEN MAANDAG 31 MAART-
1
4
3
3
6
Mededelingen
KANTINE POETSEN 8 APRIL S'MORGENS;
Joske Roos, Bertie Vergeldt.
KANTINE POETSE
Stormvogels 1
Ysselsteyn 2
Ysselsteyn 4
Ysselsteyn 5
TOP 2
PROGRAMMA
Ysselsteyn 1
IVO 3
Y sselsteyn 3
Y sselsteyn 4
Stormvogels 3
Ysselsteyn 6
PROGRAMMA
Ysselsteyn
- Sparta
- RKDSO
- Holthees
- Ysselsteyn
ZONDAG 6 APRIL:
Griendtsveen 1
Ysselsteyn 2
RKDEV 2
Wittenhorst 5
Ysselsteyn 5
Heyen 6
DONDERDAG 10 APRIL:
Tilla de Wit, Sonja Vergeldt.
2-1
4-0
1-1
1-1
1-7
1-3
1-0
3-0
4-2
14.30 uur, J. v..Bracht.
11.00 uur, vertrek 09.45 uur W. Vermathen.
14.00 uur, P. Koop mans.
11.00 uur, J. Stevens.
10.30 uur, vertrek 09.15 uur.
10.30 uur, M. Wijnands.
Ysselsteyn 2 - ÏVO
Veteranen
UITSLAG ZATERDAG 29 MAART:
Maashees - Ysselsteyn
WEDSTRIJD ZATERDAG 5 APRIL:
3 18.30 uur.
Ysselsteyn
WEDSTRIJD ZATERDAG 1?. APRIL;
Ysselsteyn.
Excellent
UITSLAGEN ZATERDAG 29 MAART
Ysselsteyn El - Panntngen
Ysselsteyn E3 - Oostrum
Oostrum F1 - Ysselsteyn
PROGRAMMA ZATERDAG 5 APRIL
0-0
16.30 uur, spelers 18 t/m 17.
JEIIG^l^lDERSVERGADËRmG;
Op donderdag 10 april vindt een vergadering plaats
jeugdleiders,-trainers en -commissie.
Aanvang 20.30 uur in de kantine.
(V riendschappelijk)
Leunen
Ysselsteyn
Ysselsteyn
TOP'27
Milsbeek
Wanssum
Sparta'18
Ysselsteyn
Ysselsteyn
RIJDEN
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
BI
Cl
Dl
D2
El
E2
E3
F!
F2
Ysselsteyn
HRC'27
Vitesse'08
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Y sselsteyn
Leunen
Milsbeek
El
E2
F1
BI
Cl
D2
D2
El
E2
E3
F2
F3
3-2
3-4
1-8
14.30 uur, vertrek volgens afspraak.
13.30 uur, nr 58259.
12.00 uur, nr 59888.
11.00 uur, vertrek 10.15 uur.
11.00 uur, vertrek 09.45 uur.
11.00 uur, vertrek 10.15 uur.
09.30 uur, vertrek 08.45 uur.
11.30 uur, nr 64767 Rudolf Keijzer.
10.00 uur, nr 65111 Ronnie Bovee.
Grienen, Hendriks, Kuenen, Pouwels.
U2; Claessens (Sjoerd), Philipsen, Vogels.
El; Koopmans, Litjens, Oomen.
E2; Koonings, Teunissen, De Wit.
E3; Classens (Frank), Gommers, Van Neerven.
VIER TEGEN VIER-TOERNOOI:
Van onze vereniging nemen één D en twee E-viertallen deel aan het regiotoernooi 'Vier tegen Vier'
Het programma van de eerste ronde is als volgt;
Woensdag 9 april; D-viertal in Leunen, aanvang
Woensdag 9 april; E-viertal in Blerick (HBSV),
Donderdag 10 april; andere E-viertal in Sevenum (Sparta),
RIJDEN ZATERDAG 12 APRIL
L30 uur.
aanvang 18.30 uur.
aanvang 18.30 uur.
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselstevn
Cl
Dl
D2
F1
F2
Claessens, Hendriks, Jaspers, Van Neerven, Van de
Bouwman, Van Dijck, Spreeuwenberg, Versteegen.
Grienen, Geerets, De Weert.
Claessens, Jeurissen, De Wit.
Claessens. Van Diik„De Wit.
Pas.