TXY. L «sta Herberg De Peel e SENIOREN Pvramide Competitie Evenals vorig jaar wordt de pyramide gespeeld in competitievorm d.w.z. in poules van 4 spelers/speelsters, die na elke speelperiode vn ca. 1.5 maanden kunnen promoveren, degraderen dan wel zich in hun poule handhaven. U kunt zich hiervoor telefonisch opgeven bij Gonnie (541611) of Jan (541781). De indeling vindt plaats op sterkte, waarbij rekening wordt gehouden met de eindstand van vorig jaar. De inschrijving sluit op 23 maart. Diegenen die zich na deze datum opgeven worden onderaan de competitie geplaats. De competitie start per 1 april. De eerste periode eindigt 15 mei. Qpeningstoemooi Deurne Afgelopen zondag is in de tennishal in Deume het Qpeningstoemooi gespeeld. De uitslagen: Poule A Twan van Osch Poule B Diane van Schijrsdel Poule C Tonny van Vegchel Poule D Jan Jaspers Poule E Ton Marcellis Poule F Peter Koopmans Poule G Ria de Wit-Keijzers Poule H Teng Janssen Poule 1 Peter Claessens Poule J Riet Koopmans Poule K Twan Wiimsen Poule L Hay Claessens Poule M Ingrid van Kempen Poule N Leen Linders Poule 0 Bert Pouwels Poule P Wim de Wit Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd. Woensdagmorgen competitie Hailo dames, 't nieuwe tennisseizoen staat weer voor de deur. Wij willen graag weer doorgaan met de woensdagmorgen competitie. Dit is van 9 tot 12 uur mits er voldoende animo voor bestaat. Dus wil je hieraan deelnemen meld je dan snel aan. Dit moet je doen als koppel! Geef ook even door als je 'n bepaalde tijd niet kunt. De organisatie is dit jaar in handen van Tilla de Wit (541403) en Lenie Crienen (541624). Aanmelden kan tot zondag 23 maart. Vaste invalsters zijn ook welkom! JUNIOREN/SENIOREN Commissiewiiziqingen Hetty Reintjes en Lenie Crienen hebben afscheid genomen van de jeugdcommissie. Marion Heetkamp en Tilla de Wit komen voor hen in de plaats. Bij de kantinecommissie stopt Miek de Wit. Voor haar in de plaats komt Riet Koopmans. Allemaa! veel plézier en succes!! JUNIOREN Qpeninastoernooi Het openingstoemooi spelen we op woensdag 2 april. Kun je een bepaalde tijd niet geef dit door dan houden wij hier rekening mee met het inplannen. Kun je hier niet aan meedoen dan moet je je afmelden dit kan tot 23 maart bij Tilla (541403) of José (541428). Maandagavondcompetitie Hiefmee starten we weer op maandag 7 april a.s,. Hiervoor geldt ook een afmeldplicht en kun je ook doorgeven als je op een bepaalde tijd niet kunt. Dit kan bij Tilia (541403) of José (541428). Tijdens de 1 H. Communie serveren wij de volgende gerechten'. MENU Runderbouillon en Aspergesoep Varkenshaasje in een romige j agersaus Diverse groenten/ salade's/ en aardappelen Dessert MENU 2 Runderbouillon en Aspergesoep Contrafilet met champignons en varkenshaasje in een romige jagersaus Diverse groenten salade's en aardappelen Dessert Kinderen tot en met 12 jaar halve prijs Voor de Communiekant hebben wij een kleine verrassing. Jofaan en Liesbeth Egelmeers Jan Poelsweg 6 tel. 541629 CAf RESTAURANT. 8ara«t«ras Voor parten, (ooiion 01 rocopüoi.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 7