S.V YSSELSTEYN
Korfbal
ZAALWACHT ZONDAG 2 MAART;
Mededelingen
KLEEDLOKALEN POETSEN 3 MAART:
Ien van Houdt-Stevens, Alie de Mulder-Willems
Hanneke van Asten, Maayke van Ass,
Ellen Pouwels-Nieuwenhuis.
Senioren
HALLO SPORTVRIENDEN:
kijken en sloop de Merels dichterbij
langszij 5-5. Dan moet het volgende week tegen Vonckel-Girls uit Meterik lukken. We hopen op een
volle tribune, Vrienden, familie en sportliefhebbers, iedereen is welkom om 19.15 uur in sporthal de
Berkel te Horst om speelsters en leiding te steunen.
Eerder op de dag speelt in sporthal ae Wetteling te Venray Senioren 2 om 13.10 uur en Senioren 1
(laatste wedstrijd) om 14.20 uur. Bij winst van Senioren 1 maken ze nog kans op het kampioenschap als
Fortuna een steekje laat vallen.
12.00 uur - 16.00 uur in de Wetteling Ger en Maria.
Senioren
De Merels
5-5
Senioren 1 - Gazelle 14.20 uur, vertrek 13.00 uur R. Bronstein.
RIJDEN: Femke van Rosmeulen, Miranda Verheijen, Evelien Arts naar de Wetteling.
Senioren 2 - Flamingo's 3 13.10 uur, vertrek 12.00 uur Van Heijst.
RIJDEN: Maria Claessens, Anke Gommers, Hanneke van Asten naar de Wetteling.
Vonckel-Girl 2 - Senioren 3 19.15 uur, vertrek 18.00 uur.
RIJDEN: Helga van Dijck, Lea Lemmens, Yvon Rutten naar de Berkel te Horst.
RIJDEN ZONDAG 9 MAART;
Senioren 2; Lily Verstappen, Marjanne Gommers, Cindy Pouweis.
Senioren 3; Anita van Soest, Janneke van Soest, Ilse Smeets.
Junioren
Pupillen
Pupillen
Welpen
1 -
Oostrum
6-1
1 -
Swift (V)
2
0-2
2
DOT (V)
0-3
1 -
DIS
1-4
Junioren
Aspiranten
Aspiranten
RIJD
Grubben
Jes
RIJDEN:
DIS
RIJDEN;
Castenray
RIJDEN:
1 - De Merels 15.55 uur, vertrek 15.00 uur.
Esther v/d Pas, Irene Slangen, Patty Maessen naar de Wetteling.
1 - De Korfrakkers 15.20 uur, vertrek 14.30 uur.
Eetje Vergeldt, Charlotte Willems, Loes/Daniëlle naar de Wetteling.
2 - Oostrum 14.45 uur, vertrek 14.00 uur.
Marieke Cox, Marlies Verheijen, Bianca Craenmehr naar de Wetteling.
- Pupillen 1 11.00 uur, vertrek 10.15 uur.
Laurie de Wit, Marlon van Dijck, Simone Maessen naar de Berkel.
- Pupillen 2 10.35 uur, vertrek 09.35 uur HESJES!!
Nancy Claessens, Ellen Smits, Rinske van Hees naar de Burcht in Boekei.
11.30 uur, vertrek 10.30 uur.
naar de gijmzaal in Velden, Kloosterstraat,
elpen 2 12.00 uur, vertrek 11.30 uur.
Nicole Romme, Erline Pouweis naar de gijmzaal in Oostrum.
nancy c-iaessens, enen öinus, Kinsxe v;
- Welpen 1
Kim Spreeuwenberg, Willeke Koonings
- Welpen 2
RIJDEN ZATERDAG 8 MAART;
Junioren
Aspiranten
Pupillen
Jill Stevens, Simone Arts, Kelly Sanders.
Danielle Baltissen, Tineke Vergeldt, Leonie Vergeldt.
Inge v/d Pas, Eva Roos, Eline Hendrix.
Recreanten
UITSLAG WOENSDAG 19 FEBRUARI;
Recreanten - Castenray
6-4
I We gaan m.i.v. woensdag 5 maart weer buiten trainen van 20.30 - 21.30 uur.