PROGRAMMA JERA'70 28 feb. t/m 8 maart 1997 Ysaelateyn Vrijdag 28 feb.GESLOTEN Zaterdag 1 mrt.DISCOTHEEK v.d. jeugd v.a. 14 jaar aanvang 20.00u. Medewerkers :T.Jeurissen tel.541432 en G.Jenniskens tel.541282 Donderdag 6 mrt.rKIENEN aanvang 18.30u. Vrijdag 7 mrt.CAFE YOUNG ONES aanvang 20.OOu. Zaterdag 8 mrt.optreden LCWLAND aanvang 20.OOu. Medewerkers :J.Poels tel.541414 en J.Vergeldt tel.541770 MEDEDELINGEN: -VERGADERING. Op maandag 3 maart is er een bestuursvergadering. Bij verhindering afmelden bij Hennie Beelen (541793) -LOWLAND. Op zaterdag 8 maart treedt de 5-inans rockformatie LCWLAND op in de jera. Zij spelen stevige covers van bands zoals: Metallica, Dog Eat Dog, Rage Against The Machine, Nirvana en Offspring. Niet voor niets noemen zij zich dan ook de band met ballen. De entree op deze avond bedraagt 5 gulden. L.V.B. Rozemarijn en Tijm; Woensdagavond 5 maart kunnen we een kijkje gaan nemen in Gezondheidswinkel "Rozemarijn en Tijm" te Venray. We krijgen hier uitleg over de producten. We beginnen om 19.30u tot ongeveer 21.30u. Er zijn geen kosten aan verbonden. Leden die zich hiervoor hebben opgegeven worden om uiterlijk 19.30u verwacht bij Rozemarijn en Tijm, Markt 20 te Venray. Ziekenbezoek; In de maand maart zal MevrPeeters-v. Dijck tel. 541352, de leden in het zieken huis bezoeken. r -eldgebedsdag Vrijdag 7 maart; De Wereldgebedsdag voor vrouwen is in 1887 ontstaan in de V.S. door samenwerking van vrouwen van verschillende christelijke tradities. Sinds 1929 wordt deze dag in Nederland gevierd op meer dan 600 plaatsen. Op de eerste vrijdag van maart nemen 170 landen deel aan deze viering. De tekst voor deze viering wordt ieder jaar gemaakt door vrouwen uit een ander land. Dit jaar zijn het de vrouwen van Zuid-Korea, met als thema; "Als een zaadje dat uitgroeit tot een grote struik". In de avondmis van vrijdag 7 maart om 19.OOu, willen we aandacht schenken aan deze Wereldgebedsdag. In ons gebed voelen we ons dan verenigd met vrouwen over de hele wereld.Maak u even vrij om deze dienst bij te wonen!! Internationale Vrouwendag 8 maart; De Stg.Venrayse Vrouwenraad organiseert 8 maart de Internationale Vrouwendag. Het programma biedt zeer veel afwisseling zoals een informatie markt, theather, discussie in groepjes en een muzikale afsluiting. De middag, die wordt ge houden in Danscentrum Janssen, Raadhuisstraat 6 te Venray, begint om 13.30u. De toegang is gratis voor alle vrouwen uit Venray en omgeving. De afsluiting wordt verwacht rond 17.30u. Een uitgebreid programma kunt u lezen in Peel en Maas. Culturele Kringavond; De kring Venray van de LVB organiseert de jaarlijkse Culturele kring avond op maandag 10 maart in de Schouwburg te Venray. Het programma ziet er als volgt uit; 19.30u Welkomswoord door de kringvoorzitster, aansluitend een inleiding door dhr. H.G.Peeters met als thema, "Aanpassenhoezo?" 20.30u Gedicht, 20.40u toneelstukje "Kleurbekennen" door toneelclub De Vlasbloem uit Oostrum. Na de pauze is er een demonstratie i diverse dansen. "De Nood" uit vlierden zal deze avond afsluiten met een vrolijke noot. Kaarten voor deze avond zijn a 10,00 verkrijgbaar bij een van de bestuursleden. Fanfare de Peelklank Corveedienst voor de maand maart: Herman v.d.Hoff, Piet Deters, Jean Deters en Toon Jenniskens. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Jeugdorkest rijden naar Merselo: 28 febr. Marlies Verheijen, Ellen Berkers, Wouter de Weert, Bram Scheepens, Ivo Nagelkerke) Op 28 febr. brengen we met het Jeugdorkest een serenade aan de Tommes (repetitie lokaal in Merselo). Denk aan uniform (blauwe spijkerbroek witte blouse). De serenade zal om 19.OOu zijn. We komen dus wat later terug in Ysselsteyn. Op 31 maart (tweede Paasdag) is ons volgend concert in Well. Noteer deze datum! P.D.V. 0p vrijdag 7 maart a.s. houden wij onze jaarvergadering in ons clublokaal Herberg de Peel, aanvan 20.OOu. Hier moeten de entings lijsten van paramixo ingeleverd worden met de ringnummers van alle duiven die dit jaar gespeeld willen worden, dit is verplicht van het N.P.0. Denk hieraan dit is de laatste week van inleveren want dit moet 3 weken voor de 1ste vlucht gebeurd zijn, niet ingediend ook niet spelen. Ook kunnen de hoklijsten in 3-voud ingeleverd worden, deze lijsten zowel hoklijsten als paramixo lijsten zijn te verkrijgen bij P.M.Cox op zaterdag a.s. Denk hier aan! UC7 noU"°e,e„'-- wouwie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 3