BASISSCHOOL - OUDERRAAD H. Vormsel. Zaterdag 1 februari (tijdens de avondmis om 19.00 uur) zullen de leerlingen van. groep 8 door onze bisschop. Monseigneur Fr. Wiertz worden gevormd Wat de praktische gang van zaken betreft het volgende: 1 Er zullen 6 banken (links en rechts) gereserveerd worden voor de ouders de vormelingen nemen tussen de ouders plaats). 2 Andere gezins- of familieleden gelieven hierachter plaats te nemen. 3. Tekstboekjes van de viering zullen klaargelegd worden 4 De zang zal verzorgd worden door het kinderkoor 5 1 ijdens de zalving zal er van iedere vormeling een foto worden gemaakt, die naderhand vrijblijvend kan worden besteld. Evenals de groepsfoto, die na de viering gemaakt zat worden. Carnaval, Vrijdagmiddag 7 februari a.s vieren we met z'n allen Carnaval in de "SmeleboP. Hier volgen enkele, aandachtspunten: 1. De ochtendschooltijd eindigt voor alle groepen om 11.45 uur. 2 Deze dag is er geen gelegenheid tot overblijven. 3. De kinderen mogen tussen 13.30 en 13.45 uur bij het gemeenschapshuis zijn. Fietsen a.u.b. plaatsen tegen het gemeenschapshuis. 4 Om ongeveer 14.11 uur zal Prins Ed I met zijn gevolg ons met een bezoek vereren. 5 Om ongeveer 15.30 uur zal deze middag afgelopen zijn De kinderen kunnen dan bij het gemeenschapshuis worden afgehaald. 6. Uiteraard worden deze middag ook alle kleuters verwacht. 7. Alle kmdereauit Ysselsteyn die elders speciaal onderwijs volgen zijn deze middag ook van harte welkom. 8. Ouders, wilt u de kinderen a.u.b. geen geld, snoep, klappers (pistolen e.d. mag natuurlijk wel) en geen confetti meegeven. Vakantie. Na de Carnavalsmiddag begint de vakantie en deze duurt een hele week. Maandag 17 februari begint de school weer. Voorlichtingsavond. Via de media en circulaires hebt u kunnen vernemen, dat er momenteel vanuit een werkgroep "drugsvoorlichtigsactiviteiten" een project ("Join itH)gehouden wordt met als doelgroep: groep 8 van de basisschool en de klassen I t/m 4 van het voortgezet onderwijs. Wij menen er goed aan te doen om aan dit project mee te doen maar niet voordat u dienaangaande goed geïnformeerd bent. In samenwerking met de LVB zal er op maandag 24 februari in Zaal Roetanzia een informatie-avond gehouden worden, waarvoor een gastspreker van 't CAD (^Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs) uitgenodigd is. Deze avond is bedoeld voor de leden van de LVB en de ouders van de leerlingen van groep 7 en 8. De LVB was rond die datum ook van plan aandacht aan dit onderwerp te schenken, vandaar deze samenwerking Wij wij zen u erop,dat indien het project het komende schooljaar (97/98) in groep 8 gehouden zal worden er niet opnieuw een informatieavond georganiseerd zal worden. Meteen na de Camavalsvakantie krijgt u een persoonlijke uitnodiging; u kunt deze datum reeds reserveren, vandaar deze tijdige aankondiging. Groep 8. Wij delen u nu reeds mede, dat op maandag 3 en dinsdag 4 maart het onderwijskundig rapport t.a.v. de overgang naar het voortgezet onderwijs besproken zal worden De aanmeldingsdata in Deurne zijn in de weck van 3 maart en in Venray op maandag 24 en dinsdag 25 maart. Ouders van leerlingen die naar Deurne willen gaan. worden te zijner tijd voor maandag 3 maart uitgenodigd. Nadere mededelingen volgen nog Toneelvereniging Crescendo Op vrijdag 7 febr. vieren Theo en Riet Althuizen-Keijsers hun 25 jarig huwelijksfeest. Degenen die mee naar de receptie gaan worden om 18.30u verwacht bij de Smelehof op de parkeerplaats. Iedereen wordt verwacht, in Boerebruiloft kleding! L.V.B. Ziekenbezoek: In de maand febr. zal Mevr.Vergeldt-Verheijen tel.541770 de leden in het ziekenhuis bezoeken. Kienen: Dinsdag 4 febr. is er weer kienen in Zaal Roelanzia, aanvang 19.30u. Mevr.Ewals-Vergeldt zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Contributie: Léden die geen machtiging getekend hebben, denk aan de contributie! GEMENGD KOOR "VIVACE" Vandaag, donderdag 30 jan,, 19.30u repetitie Gregoriaans voor de heren. Om 20.0Qu repetitie voor het hele koor (repetitieruimte). Woensdag 5 febr. nemen we deel aan de Korenavond in de Paterskerk in Venray. We vertrekken om I9.15u bij de kerk. (UNIFORM)

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 4