REUZE NEEJS. BONTE AOVENDE. 4 x 11 OIJDERENAOVEND VERKLED BAL zaoterdag 1 fibbrewarie. JEUGDPRINSERECEPTIE De platsbewieze vur dc Bonte Aovende zien rats uutsverkocht. Mit nachtrust elders zien de iaeste platsbewieze bemachtigd. De minse die die gekocht hebbe wan d'r ien ieder geval op tied. Zurregdc geej dat geej d'r ok op tied ziet op vreejaag 24 of zaoterdag 25 jannewarie naorgelang ge platsbewieze het zaodat we urn 20.00 u precies kunne beginne en geej naoderhand nie nor ow plats hoeft te scbravele Weej wense owlie ien ieder geval beej veurbaat enne schonnen aovend en de artieste, allemol van aegen bojem, veul succes. Ok dit jaor organisiert V.V. De Piëlreuzen wer ennen vasteloavesaovend var de ouderen ien Reuzesteyn. Dizzen aovend, welke altied ontzettend plezierig is, werd gehalde op donderdag 30 januari a.s. ien de Smelehof en begint um 19.33 u. Optraejens van jonge en aldere artieste. Nella laot alvast wiëte dat zeej afgeloëpe jaor wer veul neejs verzameld hed. Wilde dat uut de urste hand hebbe dan motte zeker komme. D'n entree vur de leden van de ouderenvereniging is gratis. Het thema vur dit jaor is 4 x 11. Ondanks dat d'r gezeed werd dat 't en moeilijk thema is hoeft dat gaar nie zoë te zien. Ien 4 x 11 jaor Vastelaovend ien Reuzesteyn is d'r vanalles gebeurd. Ge kunt dor op terug griepe en bepaolde persoëne of groepe die ien de afgeloëpe 44 jaor d'n Ysselsteynse Vastelaovend mit gemakt hebbe uutbeelde. Laot b.v. es zien hoe de minse vroeger verkled ginge. Mit en aid pekske makte dit kier al geschiedenis. 'T verkled bal is ien Zaal Roeianzia. De jeugdprinsereceptie werd gehalde op zondag 2 fibbrewarie ien de Koel. Jeugdprins Jhonny, Jeugdvorst Ferdy, de nar en de jeugdraod nuedige iederiën ien Reuzesteyn uut um op deez geweldig gezellige receptie anwezig te zien en mit te fïëste. m—wwbub—bihbm msmmmmaam mmwmmmm SENIOREN Boerenbruiloft Namens T.V.Y. willen we speciaal de heren en de dames van de organisatie van de boerenbruiloft van harte bedanken voor deze perfect georganiseerde dag. Wat een ontzettend goed geslaagd feest om op terug te kijken. Nogmaals bedankt!! Jaarvergadering De jaarvergadering voor de senioren vindt plaats op vrijdag 28 februari om 20.00 uur in de kantine, ledereen ontvangt hiervoor nog een uitnodiging. We nodigen iedereen van harte uit dus hou deze datum alvast vrij. Dorpencompetitie De senioren leden kunnen zich weer opgeven voor deelname aan de dorpencompetitie 1997. Dit is een onderlinge competitie voor leden van tennisverenigingen uit de omgeving, die niet deelnemen aan de KNLTB- competitie, zoais IVH, Swolgen, Oostrum, Merselo en Oirlo/Casienray. Evenals vorig jaar zal er worden gespeeld in teamverband in pouies van 2 sterktes, zowel op de zaterdag avond ais op de zondag in de periode van 5 aprii t/m 15 juni. in verband met de baanbezetting op zaterdag zuilen de wedstrijden in Ysselsteyn om 19.00 uur beginnen dan wel op vrijdagavond gespeeld worden. De westrijden in Oirio/Castenray beginnen i.v.m. het ontbreken van verlichting om 16.00 of 17.00 uur. De prijsuitreiking, gekoppeld aan een afsluitingstoernooi zal plaatsvinden op 21 en 22 juni. U kunt zich hiervoor opgeven met een eventuele voorkeur voor de zaterdag of de zondag bij Jan (541781) of Gonnie (541611). De inschrijving sluit op zondag 2 februari 1997. JUNIOREN Jaarvergadering Hierbij nodigen wij juilie en/of jullie ouders alvast uit voor de jaarvergadering voor de junioren op donderdag 27 februari om 19.00 uur in de kantine. Jullie ontvangen nog een uitnodiging. Hou deze datum alvast vrij.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1997 | | pagina 7