SENIOREN Ysselsteynse avnnri Op zaterdagavond 11 januari 1997 is in tennishal "Racketsport" in Deurne een grandioos toernooi voor alle senioren. Aan deze "Ysselsteynse avond" zijn geen kosten verbonden. Er zal waarschijnlijk in dubbelspel worden gespeeld. U kunt zich hiervoor telefonisch opgeven bij Gonny (541611) of Jan (541781). Defnschrijvkig sluit op zondag 22 december a.s., dus meld je nu aan, dit is de laatste week! Volgend jaar bestaat de mogelijkheid deel te nemen aan het 'Vijftig Plus Circuit' Naast het bestaande Reizend Circuit kunnen 5C+ leden, die geen competitie spelen, dus deelnemen aan regionale wedstrijden op de maandag (dames-en herendubbel) en de vrijdag (gemengd dubbel). De wedstrijden worden gespeeld tussen 10 00 en 15.00 uur. Er wordt gespeeld in 2 categorieën: C tot max. C1of D tot max. D1 Een team bestaat uit 4 personen met evt. 2 reserves. In totaal worden max. 7 wedstrijden gespeeld in de maanden april, mei en juni. Bent u geïnteresseerd, dan kunt u zich hiervoor opgeven bij Jan (541781). De inschrijving sluit op 1 januari 1997. Wij zouden het fijn vinden een team namens TVY te kunnen afvaardigen. Er hebben er zich reeds 2 personen aangemeld. De doelstelling van het 'Vijftig Plus Circuit" is om op een gezellige manier de tennissport te beoeffenen. Niet het prestatieve, maar het recreatieve element staat voorop. Aan- en afmelden leden Willen degenen die het volgende seizoen geen lid meer willen zijn zich afmelden bij Annie Jansen (541495) Nieuwe leden zijn natuurlijk ook van harte welkom, ook zij kunnen kontakt opnemen met Annie Jansen om zich aan te melden. *t Neej jaor en daormit ok 't Prinsebal Op 4 jannewarie stot al wer vlug vur de deur. Van de neeje Prins kunde ok dit jaor nog gen kwaod wiëte. Van Vastelaovend viere het heej ien ieder geval wel de balie verstand. Ziedde geej d'r ok beej op 't Prinsebal op zaoterdag 4 jannewarie as de neeje Prins uutkumt urn dan ok te kunne zegge: "Ik wis zeker dat heej 't zeuj werre" JEUGD BONTE MIDDAG Wij (Bob en Joep dus) zijn ook dit jaar weer op zoek naar enkele enthousisaste artiestjes die deel willen nemen aan de Jeugd Bonte Middag. Vooral in de wat jongere leeftijdscategorie zoeken we nog enkele kinderen die d.m.v. een voordrachtje, play back act of liedje deze middag op willen treden. Door jullie deelname kunnen we er voor jullie en vele andere kinderen (en ouders) weer een onvergetelijke middag van maken. Opgave kan d.m.v. het formulier dat op school is uitgedeeld of per telefoon: Hay Vogels tel. 541409 of Rob Janssen tel. 541534 Veel Succes, comité jeugdcarnaval Caié-Resjtaurant VRIJDAG 20 DECEMBER Een optreden van de Ysselsteynse kapel "DE SMELEBLAOZERS" o.l.v. Henk Deters Een gezellig avondje dansen, kijken en luisteren aanvang 21.00 uur Lekker gemakkelijk kerst 1996 tegemoet, thuis eten en niet veel werk hebben Bestel nu reeds uw menu: div. cocktails, soepen, tussen- en hoofdgerechten div. puddingen Vraag vrijblijvend onze prijslijst aan RESTAURANT DE BEKKERIJ le Kerstdag geopend vanaf 18.30 uur 2e Kerstdag geopend vanaf 12.00 uur Reserveren gewenst Tevens wensen wij u een prettige Kerstfeest en een gezond en voorspoedig 1997 Mia - Hans en medewerk(st)ers Ot PlClREliS ViSllüHYh

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 6