TYY. SENIOREN Baanonderhoud volgende week:Wim Peeters, Peter Poels en Teng Janssen (baan- commissielid). Zaterdag van 8.30 tot 9.30 uur. Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer u aan de beurt bent. Beainnerstoemooi Afgelopen zondag is onder een stralende zon het beginnerstoernooi gespeeld. Dit toernooi, bedoeld voor spelers/speelsters die 2 jaar of minder lid zijn van T.V.Y., was ook dit jaar weer goed bezet met in totaal 29 deelnemers. De poule-winnaars zijn: Poule E Poule A Poule B 1Karin Smits 2. Maria Loenen 1. Peter Koopmans 1John van Kempen 1Renate Marcellis 1. Marika Houben 2. Hanny van de Zanden Poule F Pouie C 1Leo de Wit Poule G Poule D 1Diane van Schijndel 2. Riet Koopmans 40* kampioenschap Het 40+ kampioenschap wordt dit jaar gespeeld in het weekend van 21 en 22 september. Er wordt gespeeld in heren- en damesenkel. Je kunt je hiervoor schriftelijk opgeven d.m.v. de inschrijfkaarten die in de kantine liggen. De inschrijving sluit op 8 september. Woensdagmorgen Damescompetitie De vakantie is weer voorbij en we gaan weer starten op woensdag 28 augustus. Willen jullie allemaal doorgeven of jullie nog meedoen. Ook nieuwe deelnemers zijn van harte welkom. Aanmelden kan bij José (541428) tot en met zondag 25 augustus. De indelingen hangen vanaf maandagavond 26 augustus bij de kantine. Kom zelf even kijken hoe laat je moet spelen. JUNIOREN Ciubkamoioenschaopen De clubkampioenschappen voorde jeugd zijn volop bezig. Er zijn al verschillende poules gespeeld met veel zon en warme temperaturen. Kom ook eens kijken, de kampioenschappen duren t/m 25 augustus. Kamoweekeinde In het finaleweekeinde 24-25 augustus wordt het kampweekeinde georganiseerd. We verwachten jullie op zaterdag 24 augustus om 15.00 uur op het tennispark. Voorde basisschooljeugd is er dan een criëntatietocht onder begeleiding. De middelbareschoolieden moeten nog enkele wedstrijden spelen en 's avonds is er voor hen een spooktocht. Voor eten en drinken wordt gezorgt. Zondagmorgen krijgen jullie een brunch en worden er spellen gespeeld. Zondagmiddag worden de finales van de Jeugdclubkampioenschappen gespeeld, die we dan met zijn allen gaan supporteren. Na de prijsuitreiking om 16.00 uur kan iedereen huiswaarts keren. Je hoeft zelf aileen maar te zorgen voor een luchtbed of een kampeerbedje, een slaapzak, een kussen pyama, toiletartikelen, gemakkelijke schoenen en kleren. De begeleiding bestaat uit 3 volwassenen waarvan er ook 2 's nachts aanwezig zijn. Nu dit kampweekeinde doorgaat vervalt de spellenmiddag/avond op woensdag 11 september. Introducé toernooi Dit wordt gespeeld op vrijdag 30 augustus vanaf 16.00 uur. Je kunt je opgeven met een partner die niet bij de tennisvereniging is en graag eens met jou wil tennissen. Vul het opgave strookje in en lever het in bij José of Lenie. Dit kan tot en met 25 augustus. Deelname is gratis. Vanaf dinsdagavond 27 augustus hangen de indelingen en aanvangstijden bij de kantine. Kom zelf even kijken hoe laat je moet beginnen en laat het dan ook je partner weten. Veel succes. NaamPartner.. LeeftijdLeeftijd.. Geachte schotelbezitter, Zoals U wellicht vernomen heeft uit diverse pubiikaties, heeft per 18 augustus j.I. het digitale tijdperk voor satellietontvangst in Europa zijn intrede gedaan. Voor U betekent dit dat het een en ander verandert voor het ontvangen van diverse zenders via uw schotelantenne. Als een der eersten zullen RTL-4/5, Veronica en SBS-6 overschakelen naar het digitale systeem. Oorzaak daarvan is de enorme kostenbesparing voor het verspreiden van hun programma's. Als installateur hebben we geen enkele invloed op deze verandering. Uiteraard bevelen we ons wel aan als Officieel Digitaal Dealer, indien U geïnteresseerd bent in dit nieuwe stuk techniek. Bovenstaande is niet van toepassing voor kijkers via kabeltelevisie! Voor verdere informatie kunt U contact met ons opnemen. APPARATEN AFDELING Sanitair - Bek» Teeün Hum lavinckpïein 6 ïsl. 0478 5813 CC YSSEISTEYH

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 5