S.V YSSELSTEYN Voetbal £21 Voorlopige elftalindeling bij aanvang van het nieuwe voetbalseizoen 96/97. GROEP 1; Leider: H. Sturme (1) Tel: 541412 Leider: E.v.Asten John van Ass thijs Berkers Martijn Plum Andy Philipsen Rob Berkers Bart van Oers Sjoerd Slangen Gert Wilmsen John van Dijck David Wijnands Frank Geurts Peter Bartray Ruud Theeuwen Geert van Dijck Geert van Dijck kw Ramon Kuunders Geert Versteegen GROEP_3l Leon van Dijck Johan v/d Ven Maikel Pouwels Carlo van Soest Daan Wijnands Peter Knapen Rene van Dijck Gijs Peeters Marcel Arts Martin Smits Serge Heidens Huub Koonings Leo Janssen Wil van Meijel Peter Janssen Peter van Dijck Ldder: 5e elftal Ton Claessen Tel; 51,1140 Leider: 6e elftal Theo van Aerts Tel: 584055 Patrick Plum Peter Verhoeven Gerard Linders Tom Lemmens Patrick Bus Tom van Asten Henk Verhoeven Hans Micheis Roel Janssen Mike Sanders Stefan Bus ;ider: Leider: M. Arts Rene Lemmens Ruud Willems Mat van Dijck Jos Geurts Ruud van Dijck Luc Janssen Rene Arts John Lemmens Jos Fleurkens Marcel Voermans Peter van Lipzig Jan Hendrix Gerrie van Well Richard van Dijck Henk Versteegen Frank Verbeek Rob Arts Toon Kuystermans Bert Janssen Eric Houben Geert Deters Wim Vergeld! Eddy Verschuuren Leon Nijssen William Derks Henri Voermans Theo Jenneskens Berry Kuunders Ton Marcellis Henk Strijbos Raymond Vergeldt Patrick Vergeldt Henk Stiphout Frank van Well Mike Kuunders Dennis Nagelkerke Patrick Cloudemans Wilbert Arts Joost Gevers Ton Claessens Edwin Keijsers Tjeerd Jenniskens Roger Nijssen Robert Koonings Gerrie Grienen Paul Martens Eric Lemmens John Spreeuwenberg Roel Linders Peter Micheis Roel Smits Trainer Carlo v/d Bergh. Groep 2 en 3 en veteranen donderdag 15 augustus aanvang 19.00 uur, Trainer Willie Koonings. Afmeldingen voor wat betreft groep 1 i.v.m. vakantie dient te geschieden bij trainer Carlo v/d Bergh Tel; 0492-463076. Overige elftallen afmelden bij eigen leider. Wij wensen iedereen een sportief nieuw voetbalseizoen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 6