L.V.B. FIETSTOCHT; Dinsdag 20 augustus houden we onze jaarlijkse fietstocht. We vertrekken om 8.30u bij de kerk en fietsen via de prachtige Aa-route naar Asten en brengen een bezoek aan het Nationaal Beiaardmuseum en Natuurhistorisch Museuro De Peel. Bij aankomst genieten we van een kop koffie met gebak. In beide musea krijgen we een rondleiding. Na de lunch kunnen we op eigen gelegenheid de mooie kruiden- en bloementuin bezichtigen. De tocht is onge veer 48 km, maar op de terugweg kunnen we eventueel een kortere route nemen. We zijn om onge veer 17.30Ü weer thuis. Lunchpakket zelf meenemen. De kosten bedragen 10,die bij vertrek betaald kunnen worden. Opgeven voor 19 augustus bij Gerrie Vergeldt, tel. 541770 (bellen tussen de middag of na 18.00u). KIENEN; Dinsdag 13 augustus is er weer kienen in Zaal Roelanzia, aanvang 19.30u. Mevr.Ewals-Vergeldt zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. FANFARE DE PEELKLANK A.s. maandag 12 augustus is de eerste repetitie na de vakantie. Corveedienst voor de maand augustus: Henk en Theo Deters, Ingrid en Wim Janssen. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Programma: Zondag 15 Sept.: Opluisteren herdendingsbijeenkomst op het Britse oorlogskerkhof (ll.OOu) Zaterdag 28 sept.: Deelname beoordelingsconcert Pey-Echt (fanfare) Zondag 6 okt. Deelname gemeentetournooi DRUMBAND DE PEELKLANK A.s. dinsdag 13 augustus nemen we de drumstokken weer ter hand. Graag zien we de drummers dan ook weer allemaal op de repetitie welke zoals gewoonlijk om 20.00u begint in de Smelehof. K.B.O. Mededeling van de biljartafdeling: Begin september beginnen we weer met de "Smelehof" competitie. Indien niet afgemeld, nemen we aan dat iedereen weer meedoet. Nieuwe deelnemers aanmelden bij: P.Litjens tel. 0478-541244 vóór 18-08-'96. Woensdag 14 augstus kienen in gemeenschapshuis Smelehof. Aanvang 13.30u. KIEMEN: Vanaf vrijdag 17.30u(9 aug.) tot maandagmorgen 8.00u(12 aug.) doet de dienst: dkt van Dongen Pastoor Jeukenstraat 6 America tel. 077-4641707. RUITERVERENIGING DE PEET .DRAVER Uitslagen C.H. in Grubbenvorst: Ind.dressuur: Kl.B Gerald Arts met Helena de 2e pr. en Yvonne Kleuskens met Kaia -r de 2e pr. M2 Lizanne Janssen met Heraut de 3e pr. Springen: Kl.ZZ Leopold v.Asten met Elanda de le pr. Leopold v.Asten met Hercher de 2e pr. Kl.Z Leopold v.Asten met Escade de le pr. Kl.M Leopold v.Asten met Guinevere de 3e pr. Kl.L Peter eleven met Jasper de 2e pr. en Gerald Arts met Kimbel de 5e pr. en met Helena de 7e pr. Uitslagen C.H. in Heibloem: Ind.dressuur: Kl.L le proef Frank Schepers met Ivera de le pr. en de 2e proef de 2e pr. Springen: Kl.L Gerald Arts met Kimbel de lie pr. Kl.M Leopold v.Asten met Guinevere de 5e pr. Kl.Z Mathijs v.Asten met Ecoloog de 2e pr. en Leopold v.Asten met Escade de 4e pr. en Leopold v.Asten met Hester de 8e pr. Kl.ZZ Leopold v.Asten met Elanda de le pr. en Mathijs v. As ten met Arnaldo de 3e pr. Finale Kl.M Leopold v.Asten met Harvey de le pr. en met Guinevere de 2e pr. Finale Z en ZZ Leopold v.Asten met Elanda de le pr. Afgelopen zaterdag heeft Hilda lemmens deelgenomen aan het Nederlands kampioenschap der Provinciën (dressuur Z2). Hilda werd hier KAMPIOEN met haar paard Areltte in Ons Twedde in Groningen. Proficiat! PONYCLUB DE WELSHRUITERS Uitslag concours Melderslo 4-8-'96 Afd.Dres.4 tal 1 3e pr., 4 tal 2 le pr., 4 tal 3 4e pr., 4 tal 4 4e pr. Ind.Dres.: le pr. Martijn Derikx CB. 2e pr. Sabine Franken EB, Sandra Janssen DZ1. Springen le pr. Laurie Goulding CM. 2e pr. Sjef Classens CL. 6e pr. Sanne Goraners DL. 7e pr. Kim Egelmeers DB. Ponyspelen: B Rianne Baltissen 7e pl. C Willem Classens 7e pl. C Ruud~Baltissen 12e pl. ónimoe/(.- K »thoii«*e ond v«n udcren, Zondagsdienst huisartsen f

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 2