Rabobank Mededelingen Rabobank Zevenrode SENIOREN Saanonderhoud volgende week:Wim Lemmens, Jan Litjens en Piet Arts (baan- commissielid). Zaterdag van 8.30 tot 9.30 uur. Kantinedienst dames kijk nog even op het schema wanneer u aan de beurt bent. Rackettos In de vakantieperiode verschuift de tosavond van de vrijdag naar de donderdagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Alle leden kunnen hieraan meedoen. Beoinnerstoemooi Op zondag 18 augustus wordt het beginnerstoernooi gespeeld. Dit toernooi is met name bedoeld voor tennissers die 2 jaar of minder lid zijn van de vereniging, ledereen die hiervoor in aanmerking komt krijgt een persoonlijke uitnodiging. De inschrijving dient uiterlijk 8 augustus binnen te zijn. De Clubkampioenschappen voor de senioren leden zijn van 31 augustus tot en met 15 september. Er wordt gespeeld in heren- en damesenkel, heren- en damesdubei en mixdubbei. Je kunt je hiervoor schriftelijk opgeven d.m.v. de inschrijfkaarten die in de kantine liggen. Vergeet bij opgave voor dubbelspel niet je partner op te geven. Dus beide een kaart invullen. De inschrijving siuit op 17 augustus. JUNIOREN Clubkampioenschappen De cSubkampioenschappen voor de jeugd spelen we dit jaar in de week van 19 t/m 25 augustus. Als je kunt doen moet je je even afmelden bij Lenie (541624) of José (541428). Dit kan tot 11 augustus. mee In het finaleweekend 24-25 augustus willen wij een kampweekeinde organiseren in Ysselsteyn. Wat gaan we doen? 'Zaterdag om 15.00 uur worden jullie op het tennispark verwacht. Voor de basisschool jeugd is er dan een orlëntatietocht onder begeleiding en 's avonds voor de middelbareschooi jeugd een spooktocht. Voor eten en drinken wordt gezorgd. Zondagmorgen krijgen jullie een brunch en worden er spellen gespeeld. Zondagmiddag worden de finale's van de Jeugdclubkampioenschappen gespeeld, die gaan we dan met z'rs allen supporteren. Na de prijsuitreiking om 16.00 uur kan Iedereen huiswaarts keren. Bij voldoende deelname zijn de kosten per deelnemer f 20,-. De begeleiding bestaat uit minimaal 3 volwassenen die ook 's nachts aanwezig zijn. Als dit kampweekend doorgaat vervalt de speüenmiddag/avond op woensdag 11 september. Opgavestrookje f 20,- deelnemerskosten inleveren bij Lenie of José dit kan t/m 11 augustus. DEELNEMER -KAMPWEEKEINDE Naam..,Leeftijd. Adres.... Als extra service bieden wij u de mogelijkheid telefonisch uw reisverzekering af te sluiten. Binnen enkele dagen heeft u uw verzekeringspolis in uw brievenbus. Het telefoonnummer waar u de reisverzekering telefonisch afkunt sluiten luidt: (0478) 530 451 P.S. Gaat u vaak op reis? Wellicht is een doorlopende reisverzekering interessant voor u. Loop gerust even binnen bij een van onze kantoren voor meer informatie.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 4