TOY, smmm Herberg De Peel - 0 SENIOREN Baanonderhoud volgende week: Martien Janssen, Paul Janssen enMarcel Hellegers (baan- commissielid). Zaterdag van 8.30 tot 9.30 uur. Kanttnedienst dames kijk nog even op het schema wanneer u aan de beurt bent. Introducé toernooi senioren Het introducé toernooi spelen we dit jaar op zondag 14 juli. leder lid kan zich opgeven mei een partner (gemengd dubbel). Deze partner hoeft geen lid van de vereniging te zijn. iedereen krijgt dus de kans om het tennissen eens een keer te proberen. De inschrijfformulieren liggen in de kantine. Opgeven kan tot en met zondag 30 juni. Uotonice Tennis Cup Vandaag beginnen de wedstrijden om de Liptonice Tennis Cup. In totaal strijden er 13 teams om het officiële mixdubbel kampioenschap van Nederland. De finales zijn gepland op zaterdag om 16.00 uur. Dorpen Competitie teams van T.V.Y. in de afgelopen dorpencompetitie. Onderstaand de eindstanden van Zaterdag Poule 1 Poule 2a T.V.Y. 2 T.V.Y. 1 T.V.Y. 1 T.V.Y. 2 T.V.Y. 5e plaats 6e plaats 4e plaats 6e plaats 4e plaats Zondag Poule 1a Pouie 1 b T.V.Y. T.V.Y. 2 T.V.Y. 1 T.V.Y. 1 T.V.Y. 2 4e plaats 3e plaats 4e plaats 4e plaats 5e plaats Dames sterkte A: Heren sterkte B: Heren sterkte A: Poule 2a Poule 2b Open Dorpen Toernooi Het Open Dorpen Toernooi, dat afgelopen week is gespeeld, heeft wederom mooie en zeer spannende wedstrijden opgeleverd. Aan dit door A&S irstersport Venray gesponsorde toernooi hebber, in totaal 86 spelers deelgenomen. De uitslagen; sterkte B: 1 Diane van Schijndei/Renate Marcellis T.V.Y. 2 Danielle Veriinden/Corry van de Water T.V. Swolgen 3 Riet Koopmans/Tilla de Wit T.V.Y. Monique Voermans/iVlieke Rongen T.V.Y. 1 Liesbeth Altink/Koos Hendriks T.V. Merseio 2 Gonny van Dijck/Riek Heidens T.V.Y. 3 Annie Jansen/Truus Kusters T.V.Y. Tonny van Vegchel/Diny Pouweis T.V.Y. 1 Jan Vergeldt/ Paul Janssen T.V.Y. 2 Jan van Vegchel/Bert Pouweis T.V.Y. 3 Mart de Wit/Jan Ewals T.V.Y. Fons Emonts/Herman Jansen T.V.Y. 1 Twan van Osch/Jsn Droesen T.V.Y. 2 Henk Drabbels/Martien Janssen T.V.Y. 3 Jan Altink/Wim Claessens T.V. Merseio Theo Nellen/Nico Jacobs T.V.Y. Défilé 75 iaar Ysselstevn 30 juni Leden die nog niet gevraagd zijn om hier aan deel te nemen namens T.V.Y., maar dit toch graag doen zijn van harte welkom. Jullie worden verzocht om dan a.s. zondag om 13.00 uur bij de kantine te zijn. Draag een witte short/rok,sokken en tennisschoenen. Voorde polo's hebben wij gezorgd. Bij de kantine hangt een blaadje met nog wat extra informatie. Dus voor de belangstellenden tot dan. De maandaGavondcompetitie De rnaandagavondcompetitie tot de vakantie is weer gespeeld. De poule winnaars zijn: Poule 1 Marian van de Zanden Poule 5 Robbert van Empel Poule 2 Marlon van Dijck Poule 6 Kim Kusters Poule 3 Anouk Ewais Poule 7 Undsey Pouweis Poule 4 Henry van Neerven Na de vakantie starten we weer met de competitie. Wanneer precies en hoe laat komt nog in het Y.N.B. te staan. Ciubkampioenschapsen De clubkampioenschappen voor de jeugd spelen we dit jaar in de week van 19 t/m 25 augustus. Als je niet mee kunt doen moet je je even afmelden bij José (541428) of Lenie (541624). ZONDAG E.K. FINALE kijken op grootbeeld Dinsdag met Ysselsteynse kermis KORTELSIEMP Afscheidsconcert van Richard Juwett CAFÉ. fl ESTAUÓAWTe BAR, Voor partijen, foeelon en recepties.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 9