ZV HERBERG DE PEEL Voor alle leden! Denk aan het defile van 75-jaar bestaan van Ysselsteyn. Biieenkomst zondag 30 juni 13.15u Herberg de Peel in sportkleding. Willen jullie s.v.p. de ontvangen brief aan beide kanten goed lezen, i.v.m. feest avond 10 augustus. NIEUWE LEDEN Zijn er nog dames of heren die willen gaan zaalvoetballen, je kunt je nog aanmelden bij Petra van Dijek tel. 541692 tot 1 augustus 1996. Diegenen die 't volgend seizoen niet meer willen voetballen s.v.p. afmelden voor 1 augustus 1996. Pc gezamenlijke V.Z.O.-ondernemers Ysselsteyn e.o. presenteren zich zondag a.s. op het MWig dorpsplein en tijdens het défilé bij de afsluiting Ysselsteyn 75 jaar. Het poppentheater, springkussen, schminken en ballonwedstrijd wordt door de gezamenlijke V.Z.O.-ondernemers Ysselsteyn e.o. aangeboden aan de dorpsgemeenschap! 12e Dorps-vollevbal-toernooi wordt verzet Helaas hebben we, na overleg met de teams die zich hadden ingeschreven, moeten besluiten het 12e Dorpsvolleybal-toernooi te verzetten naar een later tijdstip We zullen op zoek moeten naar een andere geschikte datum. Dank aan de teams die zich reeds hadden aangemeld. Met name de dames-teams die ook dit jaar weer een poule bij elkaar hadden. We openen opnieuw een inschrijftermijn voor het opgeven van teams, en hopen in het najaar toch het toernooi met voldoende deelname te kunnen organiseren. Tenslotte een woord van dank aan alle sponsoren die ons ook deze keer financieel ondersteunden. Graag zullen we in later dit jaar nogmaals dankzeggen tijdens ons 12e dorps-volleybal- toernooi. Defile 75 iaar Ysselsteyn Met Demonstratie-volleybal op het Lovinckplein)) Zóndag doet ook onze vereniging mee aan de afsluiting van 75 Jaar Ysselsteyn. We treden allemaal aan in de wedstrijd-outfit, (voorzover mogelijk). We verzamelen tussen 13.15 en 13.30 uur bij de Jera. Ons groepsnummer is 23. Na de optocht geven enkele van onze leden een kleine demonstratie op het Lovinckplein. We tonen het publiek hoe volleybal wordt gespeeld met o.a. de Opslag, de Pass, de Set Up, de Smash en het Blok. ZESKAMP 1996 Ondanks het wat killere weer is ook dit jaar de zeskamp weer een succes geworden. Het begon zaterdagavond, na de voetbalwedstrijd met het touwtrekken, dat gewonnen werd door de Timmermannsweg. Op zondag ging de stijd van de start tussen 14 ploegen. Er waren 11 spellen, een rode draad spel en een spannend eindspel. Na de strijd kon de de stand opgemaakt worden. 1De Nakse Bibsen, 2. De Sjappieknallers, 3. V.C.Hot Legs De prijs voorde mooiste joker werd gewonnen door De Bundies. De pechvogel prijs ging naar Rob Janssen van de Sjappieknallers. Voordat het eindspel van start ging was er ook nog een heuse geitenrace. Mart Pouwels had uiteindelijk het winnende lot gekocht. Wij feliciteren de winnaars met de prijzen en hopen iedereen volgend jaar weer te kunnen begroeten voor een nieuwesportieve zeskamp. c. v. De Piëlreus Vereniging VWOO0TO oxuurm-awu*'*®1 DE PIEIBEUS i&RuTFrl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 8