S.V YSSELSTËYN
Korfbal
Mededelingen
POETSEN 29 APRIL: Cindy MansveldersBianca Slangen,
Yvonne Potten, Jacqueline Swinkels-SwinkelsIlse Smeets
Senioren
ATTENTIE;
De leden die het komende seizoen GEEN lid meer willen zijn kunnen zich
nog afmelden tot 1 HEI bij Roseraarie Smits tel; 541788.
De competitie nadert weer het einde. Voor de meeste elftallen/teams is zondag 28 april de laatste competiti
Os gezellig het seizoen uit te vieren, is de prijd van de consumpties alleen op deze zondag 1.60.
Haak met je elftal/team een plezierig slot van het seizoen in de kantine!!!
Senioren 1 Flamingo's 14-12
Hierdoor heeft senioren l zich geplaatst voor 't bekerfinaletoernooi in BRP d.d. 9 juni a.s.
GITSLAGEN ZOHD&G 21 APRIL:
Fortuna'74 - Senioren
Swift (V) 4 - Senioren
7-5
BIISMSM mms. 17 APRIL;
Midweek 1 -
DOS SA) -
VIOS (OJ
7-9
5-6
Senioren
1
Senioren 2
:H 20SDA6 12 MSI:
Senioren
Senioren
De Herels
De Herels
13.00 uur sp.p "De Vlies" M. Saris.
Pupil v/d week Ellen Berkers.
10.30 uur sp.p "De Vlies" B v/d Ven.
1; Femke van Rosieulen, Cindy MansveldersMaria Claessens.
2; Marianne Gomiers, Cindy Pouwels, Claudia Pousels.
DOT (V) 3 - Midweek 2 20.00 uur vertrek 19.00 uur HESJES!!!
RIJDER; Monique Voerraans, Hanneke Peeters, Bianca Slangen naar sp.p logezijae in Vlierden.
Mededelingen
Si POBTS3S 29 APRIL; Ancie Janssen, Ine litjens.
KANTIKS POETSER 6 MEI: Rian van Oseis, Irma Craenmehr.
De competitie nadert weer het einde. Voor de meeste elftallen/teams is zondag 28 april de laatste competitiedag.
Om gezellig het seizoen uit te vieren, is de prijs van de consumpties alleen op deze zondag 1,60,
Maak met je elftal/team een plezierig slot van het seizoen in de kantine
ATTENTIE:
Spelers die voor 't nieuwe seizoen willen stoppen met voetballen graag afmelden bij eigen leider VOOR 5 mei a.s.
Senioren
UITSLAGEN ZONDAG 21 APRIL:
RKDSO
1 -
ïsselsteyn
1
0-0
ïsselsteyn
2 -
RKHSV
4
1-1
Venray
5 -
ïsselsteyn
3
0-5
bK
4 -
ïsselsteyn
4
6-1
Venray
16 -
ïsselsteyn
5
4-2
ïsselsteyn
6 -
DIS
3
5-0
PROGRAMMA ZONDAG
28 APRIL:
Montagnards
1 -
ïsselsteyn
1
14.30
uur
H. Bosch.
KBSV
ïsselsteyn
2
11.30
uur
vertrek 10,15 uur A.G. Theeuwen
ïsselsteyn
3 -
HRC
2
14.00
uur
3. Sparidaans.
ïsselsteyn
4 -
Venray
8
11.00
uur
M. Hijnands.
ïsselsteyn
5 -
Merselo
4
11.00
uur
W. Philipsen.
SVES
4 -
ïsselsteyn
6
09.30
uur
vertrek 08.30 uur,