Programma 4Q Jaar Drumband. prumbarxj Vrijdag 12 April De avond van de lach 2e Peelkiank o Ysselsteyn Zaterdag 13 April Night of The Drums. Optreden Mr. Diamond voor de jeugd. Zondag 14 april Receptie 40 jaar drumband van 11 - 13.00 u met een optreden van oud - Alle festiviteiten vinden plaats iis de SmeSehof. De drumband dankt U nu reeds voor Uw ruime belangstelling voor haar feest Dit weekend is het dan zover; HET WEEKEND V/H SLAGWERK. Deze avond is volledig uitverkocht. Wij kunnen daarom helaas geen kaartjes meer verkopen voor deze avond. De avond begint om 20.00 u. De zaal gaat open om 19.00 u. Met Uw eigeitDrumband zoais ze nog nooit gehoord en vooral gezien hebt. Zij gaan uitvoeren de premiere van het werk Variae Peellandiae speciaal voor de drumband gecomponeerd bij gelegenheid van het 40 jarig bestaan. U hoort op de muziek v/d drumband de Pieïresizen de Weverslose Berg bouwen, waant zich bij vlagen 's morgens vroeg in de mistige Peel terwijl de vogels hun morgenlied fluiten. Kortom een ervaring die u niet mag missen. Verder werken aan deze avond mee: Pro Honore et Virtute een melodieuze slagwerkgroep met marimba's, xylofoons, piano en basgitaar en als klap op de vuurpijl Percusive Rotterdam een slagwerkgroep van wereldklasse met slagwerk muziek van diverse stijlen. In Lenden de "Nigth of the Proms". In Uw eigen dorp de "Night of the Drums". Een avond die U ook niet mag missen. Aanvang van deze avond 20.00 u. Op zaterdagmiddag zal voor de jeugd optreden Mr. Diamond met een wervelende kindershow. Tijdens de show zullen ook de winnaars bekend gemaakt worden van de kleurwedstrijd in het kader van 40 jaar drumband. Aanvang: 14.00 u. drumband leden zoals het vroeger ging. De muzikale stemming zai verzorgd worden door die FPOillicheO Klïb©IlS«IIïll6F uil JLeuneiï Voor meer informatie venvijzen wij U naar het programmaboekje dat huis aan huis bezorgd is. Voor de jeugdmiddag alsmede de "Night of the Drums" zijn nog kaartjes verkrijgbaar op onderstaande adressen: Winkel Boerenbond, Muziekbal van Bree te Venray, Wim Lemmens, Timraermannsweg 54 en L. Potten, Pater Tulpstraat 20, ROTTERYE3U3MIGING DE PEELDRAVER Kringwedstrijd Horst-Aroerica Ind.dressuur: Z1 Hilda Lemmens met Arlette de le pr. B2 Yvon Jaspers met Janet de le pr. Springen: B Yvon Jaspers met Janet de 6e pr. L Gerald Arts met Helena de le pr. en Frank Schepers met Ivera de 2e pr. Junioren en Young Riders concours in Neuired-Oberbieber (Duitsland) Zaterdag 6 april de le proef 'n Jachtspringen: Mathijs v.Asten met Eloy de le pr. en Leopold v.Asten met Elanda de le pr. Proef 2 Kwalifikatie Lichte Tour: Mathijs v.Asten met Eloy de 2e pr. en Leopold v.Asten met Elanda de 9e pr. Proef 3 Kwalifikatie Zware Tour: Leopold" v. As ten met Hercher de le pr. en Mathijs v.Asten met Arnaldo de 6e pr. Proef 4 2e kwalifikatie voor de Lichte Tour: Mathijs v.Asten met Eloy de le pr. Proef 5 kwalifikatie voor de Zware Tour de. 2e wedstrijd: Mathijs v^Asten met Arnaldo de ie pr. en Leopold v.Asten roet Hercher de 6e pr. Proef 6: Leopold v.Asten met Elanda de le pr. De Grote Prijs: Mathijs v.Asten met Arnaldo de 8e pr. en Leopold v.Asten met Hercher de 9e pr. Proficiat

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 8