Programma 40 Jaar Drumband. Vrijdag 12 April De avond van de lach Zaterdag 13 April Night of The Drums. Optreden Mr. Diamond voor de jeugd. De drumband de afgelopen 40 jaar veel aanwezig op feesten m ons dorp. Komt U deze keer naar het feest van de drumband zelf ms Zoals U afgelopen weken al in Y.N.B. hebt kunnen lezen viert de drumband op 12, 13 en 14 april a.s. haar 40 Jarig jubileum. Hiervoor is onderstaand feestprogramma opgesteld waarvoor wij bij deze graag Uw aandacht willen vragen. Deze avond mag U vergelijken met een soort Bonte Avond. Aan deze avond werken o.a. mee: Poertwa eers dansgroep bekend van o.a. de T.V., De Noot uit Vlierden, een groep met een muzikale act speciaal afgestemd op de Drumband, Piërre v. Helden meervoudig Limburgs Buutkampioen, Hum en Hum muzikale kolder van hoog niveau. Tjeerd v/d Kemenade een van de bekende tonproaoters uit O Brabant. De muzikale omlijsting is in handen van de Smeleblaozers. Met een gulle lach de drumband steunen dan kunt U doen door deze avond te bezoeken. Met Uw eigen Drumband zoais IJ ze nog nooit gehoord en vooral gezien hebt. Zij gaan uitvoeren de première van het werk Variae Peellandiae speciaal voor de drumband gecomponeerd bij gegenheid van het 40 jarig bestaan. IJ hoort op de muziek v/d drumband de Pielreuzen de Weverslose Berg bouwen. U waant zich bij vlagen 's morgens vroeg in de mistige Pee! terwijl de vogels hun morgenlied fluiten. Kortom een ervaring die u niet mag missen. Verder werken aan deze avond mee: Pro Honore et Virtute een melodieuze slagwerkgroep met marimba's, xylofoons, piano en basgitaar en als klap op de vuurpijl Percusive Rotterdam een slagwerkgroep van wereldklasse met slagwerkmuziek van diverse stijlen. In Londen de "Nigth of the Proms". In Uw eigen dorp de "Night of the Drums". Een avond die D ook met mag missen. Op zaterdagmiddag za! voor de jeugd optreden Mr. Diamond met een wervelende kindershow. Tijdens de show zullen ook de winnaars bekend gemaakt wortden van de kleurwedstrijd in het kader van 40 jaar drumband. Zondag 14 april Receptie 40 jaar drumband met een optreden van oud - drumband leden zoals het vroeger ging. De muzikale stemming zal verzorgd worden door die Frohlicheil RlibeiïSaiïlSei uit leunen Wilt U nog meer weten over het feestprogramma dan kunt U dit lezen in het programmaboekje wat uitgegeven wordt bit gegenheid van het 40 jarig bestaan van de drumband. IJ kript dit boekje bij U thuis bezorgd. Tegelijkertijd met de aanbieding van het programmaboekje wallen wij U ',n de geieoenheid stellen om een of meerdere passé partouts te kopen voor bovengenoemde festiviteiten. De leden van de Peelklank komen U hiervoor eea van de komende weken bezoeken. Stel hen en Uw zelf niet teleur. Want U of Uw kinderen krijgen hierdoor kans om tegen een gereduceerd tarief bovenstaande festiviteiten ie bezoeken. De kosten van een passé partout zijn f 35.— Passé Partouts alsmede losse entreekaarten zijn ook te koop bij onderstaande adressen: Winkel van de Boerenbond, Muziekbal van Bres te Venray, Wim Lemmens, Timmermannsweg 54 ea L. Potten, Pater Tulpstraat 20, ZW HERBERG DE PEEL Dames uitslag: HB De Peel - SVCB 4-2 GFC'33 - HB De Peet 6-2 Propranma: za 30-3 Willy Bar HB De Peel aanv.18.00u vertr.16.30u in Echt za 13-4 't Hoafke - HB De Peel aanv.15.00u vertr.13.30u in Posterbolt Training: ma 1-4 van 20.30-21.30u in Zeilberg. Vertr. 20,Q0u bij Egelmeers. Heren uitslag: HB De Peel - Venrode 7-8 GVC'33 - HB De Peel 15-3 I*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 6