L.V.B. Internationale Vrouwendag; Vrijdag 8 maart begint deze bijeenkomst om 19.30u in Zaal "In den Engel" te Venray. Voor meer informatie zie YNB van vorige week. Alle vromen zijn welkom. Maandag 11 maart zal er om 19.00u een H.Mis gelezen worden in de parochiekerk voor ons overleden lid Mevr.Jenniskens-Arts. Maandag 11 maart is er om 20.00u een t'nema-avond bij Roelanzia. Mevr.N.de Vries consulente van het voorlichtingsteam van de Nederlandse Brandwonden Stichting zal een inleiding houden over het voorkomen van brandwonden en hoe te handelen bij brandwonden. Wii hopen veel leden te mogen begroeten. Kienen; Dinsdag 12 maart is er weer kienen om 19.30u. Deze keer niet bij Roelanzia maar bij Forest. Mevr.Arts-Rögels zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Dag voor alleenstaanden; Deze bijeenkomst is op 28 maart. De leden krijgen hiervoor volgende week persoonlijk een uitnodiging. Opgave voor 21 maart bij Gerrie Vergeldt, tel. 541770. Reuma-collecte; De L.V.B. leden komen vanaf 16 maart weer bij u langs voor de jaarlijkse reuma-collecte Culturele Kringavond; De culturele kringavond is op maandag 18 maart a.s. in "de Beejekurf" te Venray. De avond wordt verzorgd door de verschillende afdelingen. Van onze afdeling zal het zanggroepje (bekend van de feestavond) haar medewerking verlenen. Ook het duo Urn en Urn uit Horst zal optreden. We beginnen om 19.30u en om 23.00u is de afsluiting. De kosten bedragen 10,--. De programma's welke tevens entreebewijs zijn, zijn maandag'op de thema avond te verkrijgen of bij een van de bestuursleden. -PaasdecoratiesWoensdag 27 maart willen we o.l.v. Els Swinkels een decoratie voor Pasen aken. De kosten bedragen 15,— p.p. De koffie is voor eigen rekening. Het is de bedoeling aat we een geverfd piepschuim ei gaan maken waaruit een paashaasje komt. Dit geheel is on geveer 20 cm grootOpgave voor 20 maart bij Gerrie Vergeldt Huishoudbeurs; Voor de tweede bus naar Amsterdam is te weinig belangstelling. De leden die wel mee kunnen gelieve de kosten, 36,— p.p. te voldoen bij een van de bestuursleden en wel voor 20 maart. FANFARE DE PEELKLANK Serenade. Vandaag 8 maart brengen we een serenade aan Wim en Toos Janssen i.v.m. hun 25-jarig huwelijk. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 20.15u, "X'\ Nieuwe dirigent A A.s. maandag 11 maart hebben we voor het eerst repetitie onder leiding van de nieuwe dirigent, dhr. Jo Laumen uit Pey-Echt. Wij hopen, dat de leden zoveel mogelijk op deze repetitie aanwezig zullen zijn. Aan het afscheid van dirigent Geert Jacobs, die ons korps ruim 8 jaar heeft geleid, zullen we terzijner tijd nog aandacht schenken. Aan alle agrarische vrouwen, MU Hierbij nodigen wij u uit voor een bijeenkomst, georganiseerd door de rr-r-^r.wmr-M vrouwelijke leden van de L.L.T.B./V.A.V. kring Venray op dinsdag 12 maart a.s. t om 20,00u in zaal Roelanzia te Ysselsteyn. /wvKCHt Het thema van deze avond is: vrouwen De vrouw is de spil in bedrijf en gezin, maar ook haar stem in de organisatie is een groot gewin. Da avond zal verzorgd worden door Siena Ottens, Voorzitster Vrouw en Bedrijf L.T.0. en af gevaardigd van COPA. Zij zal ingaan op de structuur L.T.0. Nederland en de positie van vrouwen daarin. De economische zelfstandighed de sociale regelgeving en het belang van ons lidmaatschap. Hopende op een grote opkomst, V.A.V. kring Venray. STILLE OMGANG 1996 In de nacht van zaterdag 16 maart op zondag 17 maart wordt wederom de Stille Omgang te Amsterdam gehouden. Ook dit jaar trekken enkele honderen mensen, zowel jong als oud, uit Noord-Limburg en Oost-Brabant naar Amsterdam voor de nachtelijke stille tocht. Na deze tocht is er een plechtige Eucharistieviering in de kerk van de Krijtberg aan de Singel. De intentie van dit jaar is: DAT WIJ IR0UW BLIJVM AAN HET EVANGELIE. Autobussen doen alle plaatsen aan. Om 21.30u is in Cuyk een bijeenkomst met zang, overweging en gebed. Te Amsterdam is een koffiepauze omstreeks middernacht in het restaurant Nieuwe Kerk bij de Dam. Ol.OOu le gedeelte van de omgang. Om 0.2.00u H.Mis. Na de Ms 2e gedeelte van de omgang en koffiepauze. Om 04.00u vertrek vanuit Amsterdam. Rond 07.00u zijn ook de laatste deelnemers weer thuis. Buskosten zijn 27,50. Voor inwoners van Ysselsteyn zijn kaartjes verkrijgbaar bij H.Claessens Ysselstevnsewea 103 tel. 541280. m*»:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 5