30 juni afsluitingsfeest Wie heeft er foto's voor het jubileumboek? l)e datum voor de afsluiting van de jubileumfestiviteiten is vastgesteld op 30 juni We organiseren op die dag een dorpsmanifestatie waarvoor we alle Ysselsteynse verenigingen hun medewerking vragen. Het zal daardoor een onvergetelijke dag worden voor jong en oud! Nadere informatie over het programma volgt nog. Eén ding staat nu echter al vast: 30 juni is een dag om vrij te houden! Er wordt stevig gewerkt aan liet jubileumboek 75 jaai Ysselsteyn. De inde ling is gemaakt en enkele delen staan al op papier Nu komt het fotowerk aan de beurt. Bij de inventarisatie daarvan bleek dat we van de periode 1921-1960 over veel foto's kunnen beschikken. Voor de periode 1960-1996 zoeken we echter nog aanvulling. Vandaar deze oproep. Kijk nog eens in uw eigen familie-foto-album en zoek naar foto's van bijvoorbeeld: u en uw bedrijf evenementen gebeurtenissen die de ontwikkeling van Ysselsteyn weergeven Enkele voorbeelden: opening kleuterschool 'het Kwetternest', feest Jera '70, aanleg verkeerslichten bij de school, bouw van de huizen in de Pionierssiraat, klassefoto van de kleuterschool of basisschool, enz. enz. Alles van de afgelopen 35 jaar! Stel ons die foto's ter beschikking s.v.p. zodat we een representatieve selectie kunnen maken voor de periode 1960-1996. Wij garanderen u natuurlijk dat u ze terug krijgt. Neem even de moeite, de samenstellers van het boek zijn u erg dankbaar. Wilt u foto's ter beschikking stellen of wilt u nog meer informatie, neem dan contact op met: A. Tielen, Peter Janssen weg 40 of H. Philipsen, Heidsepeehveg 23. Inleveren kan nog tot uiterlijk 15februari. Bij voorbaat dank voor uw medewerking Comité 75 jaar Ysselsteyn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 10