s REUZE NEE JS BONTE AOVENDE. O UDE RE N AO VEN D. RÖEREBRULLUFT zondagmiddag 4 fibbrewarie. Deez waek: vandaag vreejdag 26 en merrege zaoterdag 27 jannewarie zien de bonte aovende. D'n anvan; is 20.00 u precies, 't Programma zit hardstikke vol Weej verzuuke owlie dus urn op tied anwezig te zien ondanks dat ge al platsbewieze het. Var de vreejdagaovend zien nog en beperkt antai kartjes te koëp beej ozze penningmaester Peter Knapen, Litsenbergweg 39, tel. 541.983. Volgende waek donderdag 1 fibbrewarie is d'n Ouderenaovend tea de Smelebof. Hier traeje tal van artieste op uut Reuzesteyn. Ok leej van de ouderenveriëniging zelf gaeve hun initwerking an diz/.ea aovend. De muzikale umliesting gebeurt dur de Smeïebfaozers. D 'n entree is gratis. D'n aovend begint urn 19.33 u. Prins René I, Prinses Yvonne, Vorst Robbert, de Nar en de Raod van Elluf nuedige owlie beej deeze allemol uut um dizzen aovend zeker te komme en as 't efkes gët verkled. Beej veurbaat al veul schik toegewenst. Afgeloëpc zondag zien op de liedjesmiddag as Boerebruudspaar 1996 uutgekomme en daornao mitiën ien d'n ondertrouw gegaon: Henry Voermans en Moniek Voermans - Koonings. Zeej en eur elders nuedige owlie beej deze dar» ok allemol uut op de boerebrulluft ien de Sznelebof. ISrulloftsgaste werre um 15.00 u venvacht ien Herberg de Piël. De organisasie van de Boerebrulluft is dit jaor ien feande van S.V. Ysseisteyn. We denke dan ok te meuge rackene op en sportieve bruiloft. Degene die op de brulluft en stukske wille doen gelieve hiervur van te vurre contact op te neme mit de ceremoniemaester Ed Verschuure (tel. 541.516) zaodat heej iën en ander kan plenne en ow kan laote wiëte wannier ge an de beurt ziet. Beej vurbaat dank hiervur. SENIOREN Dorpencompetitie Aiie seniorertteden kunnen zich opgeven voor deelname aan de dorpencompetitie 1S98. De dorpencompetitie is een onderlinge competitie tussen verenigingen van enkele dorpen u>.t de omgeving van Venray die niet deelnemen aan de K.N.L.T.8. competitie, zoals L.V.H., T.V.Y., Swolgen, Merselo en Oirlo/Castenray. Er wordt gespeeld in teamverband in poules van 2 sterktes, zowel op de zaterdagavond als op de zondag in de periode april/mei. kunt zich hiervoor opgeven met een eventuele voorkeur voor zaterdag of zondag bij Jan (641781) of Gonnie (541611). Dit kan tot en met zondag 4 februari. Woensdagmorgen tennis dames De kring Noord-Limburg organiseert een woensdagmorgencompetitie voor damesdubbe! van 35 jaar of ouder. _Het aantal wedstrijden zal van de deelname afhangen. Zijn er dames die hier interesse in hebben dan kunnen zij ich hiervoor opgeven bij Jan (541781). Dit kan tot en met 27 januari. VOLLEYBALNIEUWS -)! 411 t#R7nmw <M UITSLAGEN Do 18-1 Heren 1 - Set Point 1; 1-3. Zo 21-1 Peel push 3 - Heren 2; 3-0. (15-5,15-7,15-6! PHOGRA'HM Zo 28-1 Heren 1 - Rooyse VK 2. Aanvang 10.30 u. Zo'28-1' VC Athos 3 - Heren 2 Vertrek 8.15 u. Martien en Peter P. rxjdsn. Van Gassel "NIEUWSFLITS" Zoals jullie wellicht vernomen hebben, gaat mijn werkgever een winkel openen in Landweert. Dit zal m.i.v. 30 jan. mijn nieuwe werkplek worden. Ik heb hier vele jaren prettig gewerkt en hoop dat ik op mijn nieuwe werkplek net zo'n fijne klantenkring opbouw als ik hier heb gehad. Hierdoor kijk ik terug op een mooie tijd. Hiervoor bedankt Josien! 1 •*iu.»U"n| 'J K, mhi»mn jt

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 5