Rabobank Mededelingen Rabobank mededelingen Rabobank Zevenrode Rabobank Zevenrode Verbouwing Rabobank Yssehteyn Rabobank Zevenrode gaat uitvoering geven aar. haar nieuwe beleid om de specialistische adviesdiensten, vanuit één kantoor te verzorgen voor haar gehele werkgebied. Daarom starten wij in januari met de verbouwing van ons kantoor in Ysselsteyn. Omdat het een ingrijpende aanpassing zal worden, za! de bank met ingang van vrijdag 19 januari as. in een noodgebouw gehuisvest zijn. De noodhuisvesting komt te staan op het parkeerterrein van de bank, met de ingang aan de Timmennannsweg. In het noodgebouw kunt u terecht voor al uw bankzaken, alhoewel het natuurlijk allemaal wat kleiner is, dan u gewend bent. Hieronder vindt u nog informatie over een aantal bankdiensten: Openingstijden Geldautomaat Brievenbus Nachtkluis Safeloketten blijven ongewijzigd. voorzijde van de noodhuisvesting. voorzijde van de noodhuisvesting. blijft voorlopig in gebruik. Cliënten die van deze dienst gebruik maken, ontvangen te zijner tijd persoonlijk bericht. blijven in het bankgebouw. De safelokethouders ontvangen één dezer dagen persoonlijk bericht over de gewijzigde bereikbaarheid. De verbouwing duurt behoudens onvoorziene omstandigheden tot en met juli 1996. Voor de ongemakken die het voor u meebrengt, vragen wij uw begrip. Indien u meer informatie wenst, kunt u zich wenden tot Maria Claessens, kantoormanager tel,nr. (0478) 53 06 20. Voor de derde keer organiseert Rabobank Zevenrode eind januari een informatieavond beleggingen. Als onderwerp is gekozen voor het thema "Technische analyse". Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Voor meer informatie kunt u zich in verbinding stellen met onze financiële adviseur de heer Jan Versleijen tei.nr. (0478) 530 540.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1996 | | pagina 10