Ysselsteyn Extra inteken-actie wegens enorme belangstelling maal ƒ32,- Ja, ik bestel hierbijexemplaren. mam: En ik machtig het Comité 75 jaar adres: Ysselsteyn om éénmalig van mijn rekening af te schrijven. Het bedrag wordt afgeschreven na ontvangst van het boek. hmiukomg-. Zo bent u er zeker van dat dit unieke boek op 31 mei 1996 tijdens de festiviteiten-week voor u klaar ligt! De prijs bij intekening is slechts 32,-. Het aantal boeken in de vrije verkoop zal zeer beperkt zijn en de prijs bedraagt dan ƒ37,-. 'In 75 jaar uit het niets gegroeid' is 160 pagina's lees- en kijk-plezier? De uitcke:i-actie voor het jubileumboek Ysselsteyn 75 jaar is zeer goed geslaagd. Zo goed zelfs dat het comité, naar aanleiding van vele verzoeken uit de gemeenschap, heeft besloten een extra mteken-ronde te organiseren. Heeft u nog geen intekenstrook ingeleverd? I leeft u nog familie of kennissen buiten Ysselsteyn met belangstelling voor deYsselsteynse historie? Wilt u iemand een uniek en origineel cadeau geven voor Kerst of verjaardag1 ..of wilt u gewoon nog een extra exemplaar bestellen? L' knjgt nu nog een kans om u te verzekeren van één of meerdere exemplaren. Wat moet u doen: Vul onderstaande bbft/machtiging volledig in en doe deze in de brievenbus bij: A. Tielen, P. Janssenweg 40, 5813 BR Ysselsteyn. Comité 75 jaar Ysselsteyn. Vul deze bon volledig in en doé deze'in' de brievenbus bij: ..V.ïy.V'.' A. Tielen P. Janssenweg 40 5813 13R Ysselsteyn. telefoon: rekeningnummer:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1995 | | pagina 13