Sm@leblaog.ers" in Roelans ia JEUGD BONTE MIDDAG Zoals jullie inmiddels misschien al vernomen hebben zijn Bob en Joep op zondag 7 januari weer van plan naar Ysselsteyn te komen om de derde Jeugd Bonte Middag te komen presenteren. Na twee succesvolle jaren met vele artiest les van Ysselsteynse bodem hebben ze er weer zin in dit seizoen. Iedereen tot en met 16 jaar kan op deze middag zijn/haar/hun talent tonen d.m.v. een carnavalistische voordracht, play-back act, liedje of misschien wel een buut. Uiteraard zijn ook de ouders van artiestjes en bezoekertjes van harte welkom op deze carna valsmiddag (houdt deze zondagmiddag 7 januari dus vast vrij!!!). Twijfel niet en zet (misschien met wat vriendjes/vriendinnetjes) iets leuks in elkaar. Binnenkort worden opgaveformulieren op de basisschool uitgedeeld. Zit je niet op de basis school bel dan even Hay Vogels tel. 541409 of Rob Janssen tel. 541534. VEEL SUCCEScammitee jeugdcarnaval Zaterdag 16 december a.s. zullen de alombekende "Smeleblaozers" uit Ysselsteyn een muzikale avond verzorgen in zaal Roelanzia. Ze zullen daarbij een meer dan gevarieerd programma van verschillende blaasmuziek ten gehore brengen: van Egerlander en Tsjechische volksmuziek tot dixielandmuziek en van Rowen ïïeze tot Frank Sinatra. Het programma zal verder gevuld worden met enkele prachtige solo's. Ook dansliefhebbers kunnen op deze avond hun beste eentje voorzetten. Onder leiding van Henk Deters belooft het een gezellig avondje uit te worden voor de echte liefhebbers. De avond begint om 21.00 uur en de entree is gratis. L.V.B. Automatische machtigingen: Deze week hebben alle leden een machtiging tot automatische afschrijving van contributie ontvangen. Door te verwachten hoge bankkosten bij het innen van de contributie op de oude manier, heeft het bestuur besloten om de contributie via deze automatische machtigingen te innen. Het gaat hierbij om het jaarlijks afschrijven van contributie totdat u deze machtiging opzegd, bijv. bij beëindiging van het lidmaatschap. Lever deze machti ging tijdig in bij een van de bestuursleden. U bespaarL ons en uzelf jaarlijks veel werk. Kerstavond: Maandag 18 december is de kerstavond. We beginnen om 20.00u in het gemeen schapshuis met een viering verzorgd door eigen leden. Hierna zal Mevr.Silvia Bachasingb vertellen aan de hand van eigen ervaringen over het leven van vrouwen in India en Suriname. Zij zal ook een gedeelte van een videoband laten zien. Langlaufen; Dinsdag 9 januari gaan we in de Ardennen langlaufen, alleen bij voldoende sneeuw en voldoende deelname. Opgave kan nog tot 23 dec. bij Gerrie Vergeldt, tel.541770. U kunt een introducé meenemen. Kosten worden t.z.t. bekend gemaakt. Geef bij opgave schoen maat, lichaamslengte en okselhoogte op. ZW HERBERG DE PEEL DAMES programma: za 16-12 Beringe II - HB De Peel I aanv.18.30u vertr.17.30u in Neer Training: ma 8-1 van 21.30 -22.30u in Zeilberg. Vertr.21.00u bij Egelmeers. HEREN uitslag: HB de Peel I - ZV Meterik I 5-13 PROGRAMMA: za 20-1 HB De Peel I - OBROElectro I aanv.13.30u vertr.14.45u in Venray MINÏVELD VOETBALTOERNOOI '96 Willen de leden van ZW Herberg De Peel zondag 11 aug. vrijhouden i.v.in. het toernooi. De toernooicommissie. RUI TERVERENIGING DE PEELDRAVER Uitslagen Bel wedstrijd in Ysselsteyn KI.Licht: Marcel Schepers met Jelvera de le pr. Uitslagen dressuurwedstrijd Siebengewald Kl.B: Monique Couwenberg met Janea C de 2e pr. Kl.ZI: Hilda Lammens met Ar let te de Springwedstrijd Roggel le pr. Zaterdag KI.Licht Marcel Schepers met Jelvera de 8e pr. KI.Midden: Leopold v.Asten met Guinevere de 6e pr. Kl.Z: Leopold v.Asten met Escade de 7e pr. Zondag Kl.B: Yvon Jaspers met Janet de 3e pr. Kl.L: Frank Schepers met Ivera de 5e pr. Kl.M: Hans Philipsen met Bimo's Giliam de 4e pr. KI,Zwaar 1 en Zwaar 2: Leopold v.Asten met Hereher de 2e pr. en met Elander de 5e pr. en Escade de 6e pr. Proficiat! SMfnooie,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1995 | | pagina 5