„De Peelklank" - Ysselsteyn fanfare - drumband UITNODIGING Op zondag 22 oktober nam fanfare "De Peelklank" deel aan het Bondsconcours aan de LBM in Posterholt. Na in 1991 te zijn gepromoveerd naar de Ere-afdeling behaalde zij nu onder leiding van dirigent Geert Jacobs in deze afdeling een mooie eerste prijs met 294,5 punten. Ter gelegenheid van dit resultaat bieden wij dirigent en muzikanten, een receptie aan op zondag 3 december as. van 11.00 tot 12.30 uur ini Gemeenschapshuis "Smelehof, Puttenweg 2 te Ysselsteyn. Uw aanwezigheid steller, wij bijzonder op prijs. Bestuur fanfare "De Peelklank". Ysselsteyn, november 1995 ^"airfare de Peelklank ^orveedienst december: Cindy Loenen, Nicole Loenen, Cindy Mansvelders en Bert Maas. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Haf a-opleiding muziekschool Vorige week werden aan de muziekschool examens afgenomen voor de hafa-opleiding. Van onze vereniging slaagden de volgende leerlingen: A-diploma: Inge Poels, Ben Spreeuwenberg, Peter Lemmens met lof. B~dilpoma: Marjolein Lerrenens met lof, Jo Peeters. C-dilpoma: Twan Jenniskens. Allen proficiat! Da leerlingen die zijn geslaagd voor het A of B dilpoma krijgen a.s. maandag 4 december hun dilpoma uitgereikt om 19.30 uur in het gemeenschapshuis Op deze maandag worden ook degenen uitgenodigd die interesse hebben om via onze vereniging een hafa-opleiding aan de muziekschool te volgen. Zij kunnen dan kennis maken met de fanfare en extra informatie inwinnen. Ook oud-leerlingen die de cursus I.V.M. hebben gevolgd en in het verleden geen keus hebben gemaakt voor een hafa-opleiding, maar nu wel interesse hebben, zijn welkom op deze avond. Dit geldt uiteraard ook voor hun ouders. Aanvang 19.30 uur in het gemeenschapshuis. Opgave voor de opleiding kan geschieden bij de contactpersoon van onze vereniging —F.v.d.Pas, tel. 541611 voor of op 4 december a.s. vrij verzoeken de leden om maadag tijdig op de repetitie aanwezig te zijn. Receptie I.v.m. de receptie n.a.v. het bondsconcours in Posterholt worden de muzikanten zondag 3 december om 10.45 uur in het gemeenschapshuis verwacht. VOLLSYBALNIEfiWS Setstanden Bekerwedstrijd Uitslagen ma 27-11 Dames 1 - De Oldtimers 3-0 15/2,15/8,15/11 WINST De Oldtimers die vorig jaar in de NeVoBo-recreanten-bekercompetitie nog de 'iy finale speelden en daar de tweede plaats behaalden, werden door onze dames totaal verrast en kregen meteen de eerste set al geen vat op het spel. Onze dames hielden de druk hoog en speelden zeer goed. Binnen een kwartier was de eerste set (15-2) binnen. De tweede set begonnen de Oldtimers beter te spelen maar kwamen toch niet verder dan 15-8. De. derde set kwamen ze zelfs voor te staan met 10-5. Door er nog een schepje bovenop te doen werd de achterstand omgebouwd naar een voorsprong, die tenslotte resulteerde in een 15-11 winst Dames proficiat! Programmazo 3-12 VC Dorp 2 - Heren 1 Vertr. 8„00u Hans en Ton rijden zo 3-1.2 Heren 2 - VC Kessel 2 aanv. 10.30u Mededeling Interesse in volleybal? Zowel heren als dames die intersse hebben in volleybal kunnen op een van onze trainingen een kijkje komen nemen. Dames 2 trainen op maandag van 19.00-20=30u dames 1 van 20.30-22.OOu. De heren trainen op de donderdag van 20.30-22.OOu. Indien men graag ook wedstrijden wil spelen wordt bekeken of men aan de competitie deel kan nemen. Kom gerust eens langs .YSSHLSTEYN, '947.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1995 | | pagina 5