Er is in 15 jaar veel gebeurd in Ysselsteyn... maal ƒ32,- ,- Vo on On <N on hn dat is allemaal op een rijtje gezet in een boek over'ós tlörpkc'. getiteld 'In 75 jaar uit het niets gegroeid'. Hienn leest u hoe het ook al weer was: de ontginning, Niesenboer, tie oorlog, de eerste telefoon, het kampioenschap. Peter Winnen, de agransche ontwikkeling, het culturele leven, anekdotes en nog veel meer! Velen uit Ysselsteyn hebben er hun medewerking aan verleend. Elke club, bedrijf, instantie is spontaan in zijn archieven gedoken, en beeft de informatie aangeleverd die voor schrijver/journalist Jan Derix de basis wasvoor een levendig verhaal Een boek dat u met veel plezier zult lezen én bekijken wam het is rijk geïllustreerd met foto's van bet Ysselsteynse leven. De presentatie zal plaats vinden tijdens de opening van de festiviteiten-week op 31 mei 19% U kunt zich verzekeren van één of meerdere exemplaren door nü in te schrijven. Vul onderstaande bon/machtiging in en geef deze mee aan de dames van de LVB. Zij komen tussen 20 en 25 november bij u langs. Zo bent u er zeker van dat dit unieke boek op 31 mei voor u klaar ligt! Doen, want de oplage zal beperkt zijn. De prijs is bij intekening 32,-. (In de vrije verkoop ƒ37,-.) 'In 75 jaar uit het niets gegroeid' is 160 pagina's lees- en kijk-plezier voor alle Ysselsteyners! Comité 75 jaar Ysselsteyn. ^9^ Ja, ik bestel hierbijexemplaren. En ik machtig het Comité 75 jaar Ysselsteyn om éénmalig van mijn rekening af te schrijven. Het bedrag wordt afgeschreven na ontvangst van het boek. V-i s—I T—I adres: telefoon: rekeningnummer: handtekening:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1995 | | pagina 11