S.V YSSELSTEYN
Voetbal
Mededelingen
KANTINE POETSEN 23 QKT; Jolw Pesters, Nancy van Neerven.
KANTINE POETSEN 30 OKT: TiniMennen, Wilma Litjens.
Senioren
UITSLAGEN ZONDAG 15 0
KTOBËR;
Ysselsteyn
1 -
VOS
1
3-5
Venlose 8.
3 -
Ysselsteyn
2
4-1
Ysselsteyn
3 -
SSS
2
2-3
Ysselsteyn
4 -
VOS
5
0-1
Ysselsteyn
5 -
Melderslo
6
0-6
VVittenhorst
11 -
Ysselsteyn
6
1-0
PROGRAMMA ZONDAG 22
OKTOBER;
IVO
1 -
Ysselsteyn
1
14.00 uur
(VRIENDSCHAPPELIJK).
Bierick
4 -
Ysselsteyn
2
12.30 uur
vertrek 11.15 uur A.H. Janssen.
Ysselsteyn
3 -
EWC
2
14.00 uur
A.G. Theeuwen.
Ysselsteyn
4 -
Hegeisom
4
11.00 uur
M. Wijnands.
Ysselsteyn
5 -
Wanssum
4
11.00 uur
A. Kuunders.
EWC
4 -
Ysselsteyn
6
10.30 uur
Vertrek 9,30 uur.
Jeugd
JEUGDLEIDERS-EN TRAINERSVERGADERING DONDERDAG 26 OKTOBER A.S. AANVANG 20.30 UUR.
INDIEN VERHINDERT, AFMELDEN BIJ PETER KOOPMANS.
UITSLAGEN ZATERDAG 14 OKTOBER:
Meerlo
Al
- Ysselsteyn
Al
4-0
Oostrum
C1
- Ysselsteyn
C1
1-4
H.R.C.'27
Dl
- Ysselsteyn
Dl
1-10
S.S.S/18
D2
- Ysselsteyn
D2
6-1
Stormvogels
El
- Ysselsteyn
E1
4-7
Ysselsteyn
E2
- Oostrum
E2
0-12
Wittenhorst
E4
- Ysselsteyn
E3
9-1
Ysselsteyn
F1
- Venray
F3
3-0
Ysselsteyn
F2
- Venray
F7
3-1
PROGRAMMA ZATERDAG 21 OKTOBER;
Ysselsteyn
A1
- Hegeisom
A1
Aanvang 14.30 uur
H.8.S.V,
C1
- Ysselsteyn
Cl
Aanvang 13.00 uur
Swolg. Boys
D1
- Ysselsteyn
D1
Aanvang 09.30 uur
Meterik
D2
- Ysselsteyn
D2
Aanvang 10.30 uur
Resia
E1
- Ysselsteyn
El
Aanvang 10.00 uur
Ysselsteyn
E2
- E.W.C/46
E2
Aanvang 10.00 uur.
Bevo
E3
- Ysselsteyn
E3
Aanvang 11.30 uur
Ysselsteyn
F1
- S.S.S/18
F1
Aanvang 10.00 uur,
Ysselsteyn
F2
- Meterik
E2
Aanvang 12.00 uur.
RIJDEN ZATERDAG 2
21 OKTOBER;
Ysselsteyn
Cl;
Pouweis, Stevens, Versteegen, Grienen.
Ysselsteyn
D1;
Verheijen, Pouweis (Martin), Van de Pas, Van Dijck.
Ysselsteyn
D2;
Claessens (Willem), Hesselmans, Hendriks.
Ysselsteyn
El;
Geerets, De Weert, Plum.
Ysselsteyn
E3;
Litjens, Spreeuwenberg, Van Soest.
RIJDEN ZATERDAG 2
28 OKTOBER:
Ysselsteyn
Dl;
Hendriks, Jaspers, Peeters, Pouweis (Maurice).
Ysselsteyn
D2;
De Weert, Philipsen, Claessens (Sjoerd).
Ysselsteyn
El;
Oomen, Litjens, Alders.
Ysselsteyn
E3i
Teunissen, Heintjes, Philipsen.
Ysselsteyn
F1;
Geerets, Gommers.
Ysselsteyn
F2;
Van Dijck, Claessens (Leon), Claessens (Roy).
Peter Koopmans nr 56.
Vertrek 12.00 uur (BEKER),
Vertrek 08.45 uur.
Vertrek 09.45 uur.
Vertrek 09,15 uur.
Vertrek 10.45 uur.
UITSLAG ZATERDAG 14 OKTOBER:
ONA - Ysselsteyn
WEDSTRIJD ZATERDAG 21 OKTOBER;
Ysselsteyn - SSS'18
WEDSTRIJD ZATERDAG 28 OKTOBER;
Ysselsteyn - Wanssum
3-4
16.00 uur spelers 5 t/m 3.
16.00 uur.