Korfbal S.V VSSELSTEYN Korfbal RECREANTENDAG BIJ DE PEELKORF". Met het thema "terug in de tijd" gaat op 27 augustus 1995 om 10.00 uur de recreantendag van start. Mede door het 25 jarig jubileum van sportpark de Vlies" is de organisatie van dit jaarlijks terugkerend evenement in handen van de Peelkorf gekomen. Dit is de eerste keer dat de recreantendag in Noord-Limburg gehouden wordt. Voorheen was dit in Noord-Brabant. De deelnemende verenigingen komen uit N-Limburg en N-Brabant. Ysselsteyn is ook gekozen omdat er voldoende accomodatie is, en de recreanten van de Peelkorf als enigste ciub uit Limburg die aan alle eerder gehouden recreantendagen hebben deelgenomen. Een erg mooie maar toevallige bijkomstigheid is dat precies op 27 augustus onze eigen recreantenkorfbalclub 15 jaar bestaat. Het is geen jubileum dat officieel gevierd wordt, maar het geeft de recreantendag wel een extra tintje. Reden te meer dat we oud-leden van onze club gevraagd hebben om de spelleiding van de recreantendag mee te verzorgen. Naast korfbalwedstrijden zijn er ook een aantal spellen die uitgevoerd moeten worden. Het totaal aantal punten van de wedstrijden en de spellen zijn bepalend voor de eindscore. v programma ziet er als volgt uit: 9.30u Aankomst teams, koffie met lO.OOu Openingswoord, waarna gezamenlijk warming-up op muziek. 10.30u Eerste ronde wedstrijden en spellen. Pauze. 12.30u Afhalen lunch 13.30u Start tweede helft. 16.00u Cooling Down op muziek. 16.15u Een verrassing waarna het slotwoord en de prijsuitreiking volgt. Tot ziens op 27 augustus in sportpark "De Vlies". SV Ysselsteyn "De Peelkorf" Verhuur van diverse gereedschappen o.a. T.g.v. 25 jaar sportpark 'De Vlies' boor-, schuur- en nietmachines. Maar ook: Diverse boor- en sloophamers zowel electro als lucht (incl. compressor) Zaterdag 26 augustus Aanvang 19.30 uur De Peelkorf 1 - Senioren 1 '87-'88 Voor meer informatie: Santtalr-EMrtnv-Teehn. Dure Nu gepromoveerd van overgangsklasse naar hoofdklasse. Toen gepromoveerd van overgangsklasse naar hoofdklasse. Onder leiding van: Trainer Jan v.d. Peut Leidster Tiny Claessens Onder leiding van: Trainer Henk Deegens Leidster Carry Jenniskens

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1995 | | pagina 9