TYY DAMESGÏMCLÜB 18.30 en 20.30 uur Op dinsdagT7 juni a.s. sluiten we dit gymsiezoen af met een fietstocht. Vertrek om 19.30 uur bij de gymzaal. Bij slecht weer gezamenlijk gymen. Na afloop koffiedrinken bij RoelanziaNieuwe leden zijn welkom, zowel voor de 18.30 als de 20.30 uur groep. Inlchtingen en aanmelden bij Riet Koopmans tel. 41806. Ook dit jaar willen we op 19 augustus deelnemen aan het dorps-volleybaltoernooi Opgave bij Mariet Linders tel, 41646 of Els Loenen tel. 41636. SENIOREN Baanonderhoud volgende week: Wilbert van Dijck, Jan Droesen en Huub Litjens (baan- commissielid). S.v.p. kontakt op nemen met Huub (41747) om dag en tijd af te spreken. Dorpencompetitie eindstanden: Poule 3 T.V.Y. 3e plaats Poule 6 T.V.Y. 1 1e plaats Poule 4 T.V.Y. 1 1e plaats Poule 6 T.V.Y. 4 2e plaats Poule 4 T.V.Y. 2 2e plaats Poule 6 T.V.Y. 2 3e plaats Poule 5 T.V.Y. 1 1e plaats Poule 6 T.V.Y. 3 5e plaats Poule 5 T.V.Y. 2 2e plaats Poen Dorpentoemooi: De wedstrijden in diverse klassen zijn at behoorlijk gevorderd. Komende zaterdag worden de halve finalss gespeeld van ca. 12.00 tot 18.00 uur. A.s zondag zijn de finalewedstrijden van 11.00 tot ca. 17.00 uur, waarna de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Het beloven spannende wedstrijden te worden, dus kom eens kijken! Pinkstertoemooi: Ondanks het minder goede weer is afgelopen zaterdag toch het pinkstertoemooi gespeeld. Winnaars: Poule A Gerda van Dijck Poule G Paul Litjens Poule B Jolanda Smits Poule H Jos Heesen Poule C Ria Schepers Kalle Voigt Riet Koopmans Poule 1 Gonnie van de Pas Poule D Frank van Meijei Poule J Martien Arts Wim Verschuuren Poule K Tonny van Vegchel Poule E Truus Kusters Poule L Theo Tilleman Poule F Jeu de Wit Poule M Marcel Hellegers Allemaal proficiat! Willen degenen die hun prijs nog niet hebben ontvangen, zich in verbinding stellen met Jan Ewals (41781). JUNIOREN Hallo jongens en meisjes De Clubkampioenschappen zijn gespeeld! Er werd gestreden voorde 3e en 4e en de 1e en 2e plaats. De spelers gaven elkaar niets toe en er werden zelfs 3 keer 3 sets gespeeld. Het was dus ontzettend spannend afgelopen zondag. De uitslagen zijn als volgt: winnaar meisjes: winnaar jongens: Jongens Ie 2e 3e 4e Renate Peeters Renate Peeters Rene Poels Luc Reijntjes Poule C Poule D Poule C Poule D setstanden: 6-2, 3-6, setstanden: 7-6, 6-4 Kathelijn de Wit Kathelijn de Wit Bart Poels Bas van Vegchel 6-2 Meisjes Poule A Poule B Poule A Poule B Bart Poels Bas van Vegchel Perry van Vegchel Luc Reijntjes Bart heeft ook de (nieuwe) wisselbeker gewonnen die geschonken is door Linders transport en container vervoer! Ie Kim Kusters setstanden: 2-6, 6-2, 6-2 2e Kathelijn de Wit 3e Simone Arts 4e Janneke Janssen setstanden: 7-6, 1-6, 6-1 Kim heeft ook de wisselbeker gewonnen die geschonken is door schoenhandel F. van Dierendonck De beste basisschoolspeler is geworden Luc Reijntjes en de beste basisschoolspeelster is Marleen Vergeldt. De pechprijs ging naar Renate Peeters, omdat de organisatie geen rekening had gehouden met Poulewinnaars heeft Renate zaterdag 9 wedstrijden moeten spelen. Ze werd 2 keer Poule winnaar en viel toen toch nog net buiten de prijzen, daarom vonden wij dat ze de pechprijs verdiend had. Alle winnaars van harte gefeliciteerd, en op naar het volgend jaar! Ook alie medewerkers, kantinepersoneel en de Umpire bedankt voor jullie hulp. Jeugddoroencompetitle De prijsuitreiking van deze competitie vindt plaats op woensdag 28 juni om 19.00 uur in Ysselsteyn. Junior/Senior toernooi: Je kunt je samen met 'n seniortid opgeven, dit kan bv mama of papa zijn, maar het mag ook helemaal iemand anders zijn, 1 maakt niet uit wie als ze maar lid zijn van T.V.Y.. Het opgeven kan tot 25 juni bij José of Lenie. Je vult het opgavestrookje in en doet dit samen met f 2,50 bij José of Lenie in de bus. NaamNaam partner. 2,50 dóe ik samen met dit strookje in een enveiop.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1995 | | pagina 7