Stratentoernooi 1995 Op zondag 4 juni (eerste Pinksterdag) vindt het stratentoernooi 1995 plaats. Het toernooi omvat de sporten: Voetbal, Korfbal, Tennis en Jeu de Boules. Voetbal en Korfbal Elke straatgroep heeft een voetbalteam, dat zowel uit heren als dames kan bestaan, en een korfbalteam, dat bestaat uit 6 aame3 en 2 heren. De leeftijd voor deelname is voor heren vanaf 16 jaar en voor dames vanaf 15 jaar. De aanvang van de eerste wedstrijden zijn 11.00 uur. Tennis Het tennis-team bestaat uit 2 personen (mixed of 2 dames).Dit jaar mogen berde spelers lid van de tennisvereniging zijn. De minimum leeftijd is 15 jaar. De aanvangstijd van de tenniswedstrijden is 9.00 uur. Jeu de Boules Wederom wordt dit jaar het spel Jeu de Boules gespeeld. Elke straat neeft daarvoor een team van 2 personen (2 heren, 2 dames, of mix). Als minimum leeftijd wordt 35 jaar geadviseerd. De aanvangstijd van het spel is 12.00 uur. Elk team heeft een aantal actieve en niet actieve deelnemers. Dus mensen, die nooit gevoetbald, gekorfbald, getennist of gejeu-de-bould hebben, krijgen ook de kans om mee te doen. Leden van SV of TV Ysselsteyn, die buiten Ysselsteyn wonen, kunnen ook meedoen aan het toernooi. Zij kunnen zich opgeven bij W. Koonings (tel.nr.41869) of Th. Jenneskens (tel.nr. 41330). Na het toernooi is er een gezellige voortzetting in de kantine, waar ook de prijsuitreiking plaats zal vinden. Voor opgave of nadere informatie kunt U terecht bij uw kontaktpersoon. Opgave voor zondag 28 mei aanstaande bij uw kontaktpersoon via opgavestrook of telefonisch. De indeling van de stratengroepen is als volgt Straatgroep Kantaktpersoon/telnr Ysselsteynseweg/Gezellenbaan/Rouwkuilenweg/Pottevenweg J. Rongen 41630 Moostdijk Paardekopweg Ontginningsweg Peelken Puttenweg (na Ringweg) H.Jenniskens L.v.Dijck 04932-9208 Veenmos Moerslag Kienhout Grauwveen G. Crienen 41423 Rinawea t Zeilberqseweq Kievitsweg Kerkweg R. Lemmens 41790 Timmermannsweg Immenhof R. Arts 04932-9369 van Montfortstraat van Beurdenweg Litsenbergweg (tot Pater Tulpstraat) Lovinckplein Heidsepeelweg/Peter Janssenweg/ Jan Poelsweg Buntweg B. Marcellis T. Marcellis 41547 Meerselsepeel Kempkeaberg Past.Jacobspeel Peel- weg Deurneseweg Ossendijk A. Kuistermans 41577 Pionierstraat Dillingstraat. Vijverhof Puttenweq tot Rinqweq Pater Tulpstraat Blok Litsenbergweg R. Arts 41864 Deze straatgroepen hebben nog geen kontaktpersoon. Indien iemand als kontakt persoon wil optreden, gaarne aanmelden (bij W. Koonings of Th. Jenneskens). Deelnemers uit deze straatgroepen kunnen zich ook aanmelden bij genoemde personen. Opgavestrook Doet snee aan 0 Voetbal Naam O Korfbal Straat O Tennis - J ■■Win., ii w— 1 if it

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1995 | | pagina 8