REVUE 1996 - 75-JAAR YSSELSTEYN 1 "f 7 h®'ken staan van het 75-jarig basiaan van ons dorp Ysselsteyn. In het kader hiervan zal toneelvereniging CRESCENDO in iuni 1996 eeni revue presenteren, waarin d© geschiedenis en de ontwikkeling van ons dorp centraal zal staan. Deze revue zal gemaakt worden door mensen en voor mensen uit Ysselsteyn. Indien er mensen zijn die bepaalde anekdotes kennen, zelf liedjes, gedichten of andere teksten willen schrijven of andere ideeën hebben verzoeken wij hierover in contact te treden met Frans van de Pas, Ysselsteynseweg 97, te!. 416^6 of Henk Stevens, Pioniersstraat 13, tel. 41821. senioren Openingstoernooi Horst Het openingstoernooi van afgelopen zondag is heel goed verlopen. De poulewinnaars: Poule A Wim Lemmens, Poule B Tonny van Vegchel, Poule c Wilbert van Dijck, Poule D Riet Koopmans, Poule E Jan Jaspers, Poule F Hay Claessens, Poule G Ria Schepers, Poule H Paul Litjens, ^Sj^yCTy y Poule I Annemie Philipsen, Poule J Jeu de Wit, Poule K Irene Peeters, Poule L Jeanne Peeters/Tilla de Wit, Poule M Jan van Vegchel, Poule N Jan Droessen. Iedereen van harte gefeliciteerd! Piet Litjens toernooi 2e paasdag Alle senioren kunnen zich opgeven voor het Piet Litjens toernooi, wat gespeeld zal worden op maandag 17 april. Opgeven kan tot en met zondag 2 april bij Gonnie (41611) of Jan(41781) Pyramide Iedereen kan zich opgeven voor de pyramide tot en met 2 april. Aanmeldingen na deze datum worden niet meegeloot en worden dus onder aan de pyramide geplaatst. Aanmelden bij Gonnie (41611) of Jan (41781). senioren/junioren Afhalen ledenpasjes 1995 De pasjes en het info-boekje kunnen zondag 2 april tijdens het openingstoernooi bij de kantine afgehaald worden. Indien het toernooi niet doorgaat, kunnen de pasjes afgehaald worden van 12.00 tot 13.00 uur in de kantine. Iedereen wordt verzocht om dan één PASFOTO in te' leveren voor het ledenpasje van 1996. Indeling tennislessen 1995 De voorlopige indeling van de tennislessen is bij de kantine aangeplakt. Mogelijk starten enkele senior-groepen met 5 personen. In dat geval wordt de lesprijs aangepast. De le les op donderdag 13 april. De lesindeling wordt 7 april nog in het YNB bekend gemaakt. Bijeenkomst spelers dorpencompetitie Op zondagmorgen 2 april, is er om 11.00 uur een bijeenkomst voor degenen die aan de dorpencomp. meedoen. De informatie bijeenkomst is in de kantine, en de indelingen van de dorpencomp. zullen dan uitgereikt worden. Men kan dan ook de lederipas meenemen (denk eraan om de pasfoto in te leveren). rectificatie. Vanaf 10 maart heeft Jeanne Peeters zitting in de jeugdcommissie en niet zoals vorige week stond vermeld Willy van Dijck. junioren Het openingstoernooi is op zondag 2 april. We gaan er vanuit dat iedereen meedoet, kun je niet dan even afmelden, dit kan tot 25 maart bij José (41428) of Lenie (41624), De kosten vanhet toernooi zijn 2,50 je kunt dit met het onderstaande strookje in de bus stoppen bij José of Lenie. Iedereen krijgt een leuke herinnnering, dus doe meel! mededeling Kun je aan de maandagavondcompetitie niet meedoen dan even afmelden i.v.m. de indeling in de poule. Kun je een bepaalde tijd niet s.v.p. ook doorgeven aan José. Naam.Adres. Ik doe mee aan het openingstoernooi op zondag 2 april. 2,50 doe ik samen met dit strookje in een envelop.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1995 | | pagina 5