Mededelingen Dorpsraad - Bij dezen nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de open bare vergadering van de dorpsraad op maandag 20 febr. om 20.00 uur in zaal Roelanzia. Agenda1.Opening 2.Verslag vergadering 16 jan. '95. 3.Ingekomen stukken en mededelingen. 4.Mededelingen -vanuit de commissies. 5.Bespreking rapport: "De Peel van de Kaart". 6.Uitslag enquete inzake aansluiting aardgas. 7.Verslag dorpsradenoverleg. 8.Rondvraag. 9.Sluiting. - Viering 75-jarig bestaan Ysselsteyn. Het reeds gevormde comité heeft uit haar midden een werkcomité dag. bestuur samengesteld uit de volgende personen: Dhr.H.Philipsen Dhr.Tw. de Wit Dhr.S.Nijssen Dhr.J. v.Elzakker Mevr.P.Stevens In verband met de coördinatie van deze feestelijkheden vragen wij of er nog verenigingen zijn, die in 1996 een jubileum willen vieren of andere aktiviteiten op dorpsniveau willen organiseren? Graag doorgeven aan: Mevr.P.Stevens Moerslag 1 tel.42003 - Politiebericht aan inwoners van Ysselsteyn. Door reorganisatie bij de Nederlandse Politie is het bestaan van de Politie Venray opgeheven. Hiervoor in de plaats is gekomen de Regio Politie Nrd.Limburg met een onderverdeling in districten. Het district Venray omvat de gehele Gemeente Venray alsmede Horst en Gennep/Bergen. De reorganisatie had mede tot doel de politie dichter bij de burger te brengen. In dit kader ben ik aangewezen als gebiedsmentor van de kerkdorpen in de Gem. Venray. In de praktijk komt het er op neer dat ik het aanspreekpunt zal zijn voor deze dorpen. Bij structurele problemen, slepende kwesties met voortdurende overlast, te nemen verkeersmaatregelen, inbraakpreventie of andere zaken kunt U bij mij terecht. Bij te nemen maatregelen bij evenementen kunt U eveneens een beroep op mij doen. Veelal zal ik dan contacten leggen met andere politiemedewerkers, welke U dan van dienst kunnen zijn. Voor eenmalige incidenten zoals bijv. een parkeerprobleem of een geluidsover last, dient U natuurlijk een beroep te doen op de politie in zijn algemeenheid. Ik, Mart Pijnappels ben te bereiken via het Politiebureau te Venray tel.: 31111. Vertrouwelijke mededelingen kunnen aan mij gericht worden. Sinds 1973 ben ik werkzaam bij de gemeentepolitie Venray. Veelal verrichtte ik mijn werkzaamheden,als politieman op straat. De laatste jaren was ik teamchef. Naast mijn werkzaamheden als gebiedsmentor ben ik nog werkzaam als wachtcommandant, ben betrokken bij diverse projecten-en verricht ik net-als voorheen werkzaamheden in de basispolitiezorg. Overigens ben ik voornemens om t.z.t. wekelijks of maandelijks een politiebericht in Uw weekblad te plaatsen. Een bericht waarin voorvallen/gebeurtenissen, welke in Uw gemeenschap hebben plaats gevonden, worden opgenomen. Dorpsraad Ysselsteyn Secr.J.v/d Pas Politie Venray Mart Pijnappels

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1995 | | pagina 2