S.V YSSELSTEYN
Korfbal
Reis boeken?s
KLEEDLCKALEN POETSEN 5 FEBRUARI: C.v.Diessen,
GSpreeuwenbergMien Potten, H.v.Dijck, R.Gommers
Willen de leden die een kaartje willen voor de finale wedstrijd van de Hoofdklasse
Dames finale op 18 maart zich opgeven bij T. Claessens tel: 41960.
Senioren
UITSLAGEN PROGRAMMA ZONDAG 15 JANUARI
Senioren 1 - Never Down 6-5
Erica 2 - Senioren 3 2-3
PROGRAMMA ZONDAG 22 JANUARI
Spes - Senioren 1 Aanvang 12.30u, vertrek 10.30u J.Heesters
Senioren 2 - Amby's Korfke Aanvang 18.00u, vertrek 17.00u HESJES, N.vd Vinne
RRIJDEN ZONDAG 22 JANUARI:
Senioren 1: Maria Claessens, Jacqueline Swinkels, Marjan Potten naar "de
Veldschuur" in Malden
Senioren 2: Moniqque Geurts, Marloes Willems, Wendy v.Rosmeulen naar "de
Wetteling" in Venray
RIJDEN ZONDAG 29 JANUARI:
Senioren 1: Cindy Mansvelder, Miranda Koonings, Eveline Arts
Senioren 2: Susan v. Asten, Loes Claessens, Marieke v. Asten
Senioren 3: Anita vd Staak, Yvon Potten, Ilse Smeets
PROGRAMMA WOENSDAG 25 JANUARI
Oranje Wit - Senioren 4 Aanvang 21.OOu, vertrek 20.OOu
Junioren
UITSLAGEN ZATERDAG 14 JANUARI
Junioren 1 - Spes (M) 1-6
DIS - Junioren 2 3-1
Aspiranten - DES (V)) 3-2
Castenray - Pupillen 1
Mono 1 - Castenray
Lottum 1 - Mono 1
0-2
0-0
1-2
PROGRAMMA ZATERDAG 21 JANUARI
Junioren 1
Asprianten
Lottum
Pupillen 2
Mono 2
Lottum 2
- Fort una '74
- Oranje Wit (L)
- Pupillen 1
- Swift (V) 3
- Swift 1
- Mono 2
Aanvang 15.30u, vertrek 14.30u M.Baghuis
Aanvang 17.OOu, vertrek 16.15u
Aanvang 9.30u, vertrek 8.30u
Aanvang 15.OOu, vertrek 14.15u HESJES
Aanvang 11.40u, vertrek 10.40u
Aanvang 12.20u
RIJDEN ZATERDAG 21 JANUARI
Junioren 1:
Aspiranten:
Pupillen 1:
Pupillen 2:
Mono 2:
xn
Maike v. Ass, Rosan Derks, Lily Verstappen naar "de Wetteling"
Venray
Danielle Baltissen, Marleen Vergeldt, Charlotte Willems naar
"de Wetteling" in Venray
Leonie vergeldt. Marlies Verhijen, Sandra Smits naar sporthal
't Haeren" in Grubbenvorst
Ellen Berkers, Judith Bouwman, Anneke Cox naar "de Wetteling" in Venra'
Nancy Claessens, Inge vd Pas naar de gymzaal in Velden, Kloosterstraat
RIJDEN ZATERDAG 28 JANUARI
Junioren 1: Carla Claessens, Esther vd Pas, Kim Kusters
Junioren 2: Lindsey Pouwels, Jill Stevens, Simone Arts
Aspiranten: Janneke Janssen, Loes Gommers, Bianca Pouwels
Pupillen 2: Rian Alders, Lucy Arts, Maike Beyers
Recreanten
RIJDEN WOENSDAG 1 FEBRUARI
Til Alders, Annemie Wijnands, Maria Baltissen
Zaterdag
21 januari 1995
'Kantoor Leunen
Rabobank
Zevenrode
-tv-/» j. v V- OVi 11 tl. V LS X J WV IV WV-»Umiv7I iD