KERKDORPEN ONDERNEMERS ST. NICOLAAS AKTIE PRIJZENFESTIVAL 1994 De ondernemers van de Kerkdorpen sloten hun zeer succesvolle St. Nicolaas Aktie af met een grandioze prijsuitreiking in het Gemeenschapshuis te Oostrum. Honderden belangstellenden kwamen de eindtrekking bijwonen. Goochelaar Abino zorgde voor twee boeiende optredens en wist velen te verrassen met zijn goocheltoeren en zorgde voor een voortreffelijke stemming. Iedere bezoeker kreeg een gratis lot voor het Rad van Avontuur. Alle prijswinnaars en nog vele winnaars van het Rad van Avontuur werden verrast met een gratis Gezinskaart voor een bezoek aan Ponypark Slagharen. Talloze gratis prijzen werden verloot en weggegeven met een extra priis: Weekend Bungalowpark gewonnen door Fam. Poels te Heide. Uniek te vermelden dat door de Fam. Poels BEIDE hoofdprijzen werden gewonnen. Zij zullen deze gelukkige zondagmorgen niet meer snel vergelen! Ook werden de 30 prijzen uitgeloot van de Priis nr.: 1. Vakantiereis 2. Fiets 3. Antieke klok 4. Electro Gommans 5. Nelly's Modestoffen 6. Wolschuur de Blakt 7. L. v. Dijck SRV 8. Cuypers Rijwielhandel 9. Forest Frituur-Slijterij 10. Stoffelhoeve Antiekhandel 11. Jan Verheijen Brood-Banket 12. Gebr. Keijsers B.V. Electro 13. B. v. Vegchel Rijwielhuis 14. Total Tankstation 15. Garant-Markt Fleurker.s 16. F. v. Dierendonck 37. Biermann-vd Eijnden Slagerij 18. Versleijen Oirlo Doe 't Zelf 19. Herberg de Peel 20. Mini Resto de Poest 21. Bert Arts Zn. Schildersbedr. 22. Herman Verheijen Brood-Banket 23. Electro de Mulder 24. 't Diepvrieshuis 25. P. Rutten Stomerij 26. L.L.T.B. 27. Jolisa Bruidsmode 28. Garant-Markt W. Bens 29. Schildersbedrijf Gommans 30. Bakkerij v. Gassel St. Nicolaas Zegel Gewonnen door: T. Poels P. Ebisch Mevr. Stiphout B. v. Kempen J. Rongen M. Camps Th. Swemers A. Linde rs J. de Beer M. Fleurkens P. Hesselmans A. Jenneskens M. de Mulder P. Martens Mia Achten Anja Versteegen G. Strijbos J. Janssen Fam. Willems L. Sanders Rick Gielens P. Verhoeven Willem Janssen A. Vink R. Linders H. Duijkers P. Aarts Th. Jenniskens W- Vervuurt Mevr. Peeters -Aktie met de navolgende prijswinnaars: Volen 8 Heide Aubadestraat 21 Venray Pottevenweg 15 Ysselstevn Lorbaan 11 Veulen Heidseweg 53 Heide Heesakker 8 Castenray Mgr. Hanssenstraat 13 Oostrum Geeststraat 8 Oostrum Mgr. Hanssenstraat 6 Oostrum Stationsweg 112 Oostrum Deurnescweg 148 Ysselsteyn de Leng 11 Oirlo Past Gerardsstraat 24 Oirlo Vicarieweg 13 Leunen Gertrudisstraat 9 Oirlo Haag 41 Merselo Lollebeekweg 91 Castenray Deurneseweg 190 Ysselsteyn Blankenberg 2 Leunen Veenmos 39 Ysselsteyn Binnenhof 23 Oostrum Timrnermannsweg 100 Ysselsteyn de Vlies 35 Veulen Dorpstraat 8 Geysteren Buntweg 4 Ysselsteyn Brugpas 11 Veulen Meerloseweg 20 Wansssum Gussenstraat 39 Leunen Horsterweg 17 Leunen Heidsepeelweg 62 Ysselsteyn EXTRA prijs van het RAD van AVONTUUR: Een weekend bungalowpark gewonnen door Familie PoelsVolen 8 te Heide. Ook werden de Prijzen uitgereikt van de KLEURWEDSTRLID: 3 iaar Ramona Hendriks, Ysselsteyn. 4 iaar Jolijn Lomme, Geysteren - Maartje van Rhee, Oirlo - Wouter Verheijen, Oostrum - Lian Vullings, Leunen. 5 iaar Lieke Poels, Veulen. 6 iaar Désirée van Soest, Ysselsteyn. 7 iaar Luc v.d. Berg, Leunen - Maaike Kerstens, Ysselsteyn - Rinske Reijnders, Oostrum. 8 iaar Mieke van Bracht, Oostrum - Marian v.d. Zanden, Heide. 9 iaar Marian Claessens, Castenray - Erwin Steeghs, Oirlo. 10 iaari Tim de Weert, Veulen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1994 | | pagina 5