S.V YSSELSTEYN
Korfbal
Mededelingen
KLEEDLOKALEN POETSEN 12 DECEMBER; M. Heetkamp.
M. Voermans, J. Voermans, J. Swinkels.
Senioren
UITSLAGEN ZONDAG 4 DECEMBER;
Senioren 1 - Fortun'a'74
KCHB - Senioren
Senioren 3 - Swift (V)
PROGRAMMA ZONDAG 11 DECEMBER;
De Merels - Senioren
ODOS 2 - Senioren
2
4
1
3
7-10
7-5
1-9
Aanvang 1 4.30 uur vertrek 1 3.00 uur M. Meijer.
Aanvang 18.00 uur vertrek 1 7.00 uur A. Frenken.
RIJDEN ZONDAG 11 DECEMBER;
Senioren 1Voermans, v. Rosmeulen, Arts, maar "de Berkel"
Senioren 3; Flinsenberg, v/d Staak, Potten, naar "de Berkel'
RIJDEN ZONDAG 1 8 DECEMBER;
in Horst,
in Horst.
Senioren
Senioren
Senioren
Jeugd
Jacqueline Swinkels, Marjan Potten, Maria Claessens.
Marieke v. Asten, Marloes Willems, Wendy v. Rosmeulen.
Claudia Pouwels, Bianca Slangen, ilse Smeets.
UITSLAGEN ZATERDAG 3 DECEMBER;
Junioren 1 - Swift (v>
Junioren 2 - Merselo
Aspiranten - Grubben
PROGRAMMA ZATERDAG 10 DECEMBER;
Diosa
Oranje Wit (L)
Swift (V)
Swift (V)
Mono
Oranje wit
Junioren
Aspiranten
Pupillen
Pupillen
Odos
Mono
1
1
2
1
1
5-5
4-1
4-0
1 2.00 uur vertrek 1 0.30 uur Wederik.
10.00 uur vertrek 09.00 uur.
1 2.00 uur vertrek 11.00 uur,
(gewijzigde aanvangstijd).
11.30uur vertrek 10.30 uur,
(gewijzigde aanvangstijd).
1 3.00 uur vertrek 12.15 uur.
13.40 uur.
RIJDEN ZATERDAG 10 DECEMBER;
Junioren
Aspiranten
Pupillen
Pupillen
Mono
i;
1;
2;
i
Hanneke v. Asten, Rosan Derkx, Lily Verstappen, naar Mr v. Thielhal in Wijchen.
Loes Gommers, Marleen Vergeldt, Charlotte Willems, naar "de Raayhal" in Overioon.
Marlies Verheyen, Natascha Mennen, Moniek Peters, naar "de Visqraaf" in Velden,
Ellen Berkers, Judith Bouwman, Anneke Cox, naar "de Visgraat" in Velden.
Laurie de Wit, Marlon v. Dijck, naar de gymzaal in Hegelsom.
RIJDEN ZATERDAG 1 7 DECEMBER;
Mayke v. Ass, Carla Claessens, Esther v/d Pas.
Anke Gommers, Lindsey Pouwels, Jill Stevens.
Marieke Cox, Bianca Litjens, Nancy Pouwels.
Rian Alders, Lucy Arts, Maike Beyers.
Willeke Bens, Miriam Philipsen.
Junioren i
Junioren 2
Pupillen 1
Pupillen 2
Mono 2;
Recreanten
UITSLAG WOENSDAG 30 NOVEMBER;
Oostrum - Recreanten 1
PROGRAMMA WOENSDAG 1 4 DECEMBER;
Roka 2 - Recreanten 1
2-1
Aanvang 21.00 uur vertrek 20.15 uur.
RIJDEN WOENSDAG 14 DECEMBER;
Recreanten 1Jo Deters, Rita Gommers, Door Janssen naar "de Merthai" in Horst.