FOREST tot 7,25% Baanonaernoud 3 okt. - 9 okt.: Twan van Osch en Bert Ouderland. Paul Litjens zal contact opnemen met de betreffende leden. Sponsoring wisselbekers TVY We hebben dit jaar 5 nieuwe wisselbekers.De wisselbeker voor het Beren-enkel (geschonken door Bert van Vegchel, Rijwielhandel) werd in 1993 voor de 3e opeenvolgende maal gewonnen door Jos Heesen. De wisselbeker voor het Dames-enkel (geschonken door LLTB/RABOBANKwerd in 1993 voor de 3e maal gewonnen door Annemie Wijnands. De sponsors voor de wisselbekers zijn: - Bouwkundig adviesburo Michels (Heren enkel) - Garantiaarkt W. Bens (Dames enkel) - F. van de Munckhof Heren Dubbel) - Haarmode Irma (Dames Dubbel) - Herberg de Peel (Mix Dubbel) Alle sponsors alvast van harte bedankti Finale-weekend clubkainpioenschappen Dit weekeinde vinden de finales van de clubkampioenschappen plaats. Op zaterdag de halve finales en op zondag de finales. (Hieraan voorafgaand zijn 152 wedstrijden gespeeld!!) De wedstrijden beginnen om 11.00 uur en de laatste finale is om 17.00 uur. De prijsuitreiking is om 19.00 uur. Kom kiiken, het beloven spannende wedstrijden te wo-den. BELANGRIJK Voor alle deelnemers vindt er een loterij plaats, direct na de prijsuitreiking. Iedereen heeft een deelnemersnummer. Alle deelnemers maken dus kans op een van de prachtige prijzen! Voorwaarde is wel dat u op de avond aanwezig bent. Kom dus naar de uitreiking! Dorpen Indoor Toernooi zondag 6 november Op zondag 6 november a.s. wordt weer het jaarlijkse Dorpen Indoor Toernooi gehouden. De wedstrijden vinden plaats in de tennishal "de Schaapskooi" te Venray, vanaf 09.00 uur. Er wordt gespeeld in dames en heren dubbel. De koppels worden door de wedstrijdleiding samengesteld. 0 kunt zich dus als enkeling opgeven. De kosten bedragen f. 15,= per persoon (inclusief hapje). U kunt zich hiervoor opgeven bij Jan (41781) of Mariëlle (41911) tot uiterlijk 9 oktober. JUNIOREN Hallo jongens en meisjes. We gaan woensdag 5 oktober a.s. een heel gezellige middag houden. We beginnen om 14.00 uur en het. eindigt om ongeveer 16.00 uur. Breng je tennisracket en schoenen mee. Als het slecht weer is gaat het toch door, we organiseren dan iets in de kantine van TVY. Tot dan! Het Jeuqdcomité. M.B.v.O. STIJLDANSEN 55+ UITDAGEND - STIJLVOL - GEZOND Maandagavond 17 oktober om 19.00 uur starten we met een nieuwe beginnersgroep stijldansen, in zaal Forest. Degenen die willen ervaren wat dit inhoud zijn welkom. Heeft u nooit gedanst, geen nood ook u kunt het leren en het is het proberen waard. Wilt u op feesten en bruiloften ook meedoen, inplaats van aan de kant te zitten, dan is nu de mogelijkheid aanwezig. Grijp nu de kans, kom en doe mee. Ervaar wat bewegen op muziek inhoud en leer uw eigen grenzen kennen en verleggen. Een gezonde, sportieve en gezellige bezigheid waarvan u op latere leeftijd het positieve ervaart Samen doen - gezellig toch! (eerste les is vrijblijvend) - geef het eventjes door als u komt Inlichtingen en opgave: Forest tel. 42059 Gonny tel. 83975 Rabobank Zevenrode Aangenaam.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1994 | | pagina 8