)t Herberg De Peel 17 V.Z.O. - FIETSTOCHT CLUBKAMPIOENSCHAPPEN Onderstaand volgt de poule-indeling. Om de precieze tijd te weten dat je moet spelen, moet je voor zondag 28 aug. bij de kantine kijken. Daar is aangeplakt hoe laat je moet spelen. Schrijf de aanvangstijden op! Zorg dat je steeds 15 min. voor aanvang van de wedstrijd aanwezig bent. Ben je een bepaald gur echt verhinderd, ga. can zondag naar de baan. Lenie kan dan samen met jou en je partner een nieuwe tijd afspreken. Probeer echter zo" weinig mogelijk van het schema af te wijken. Tijdens de wedstrijden is steeds iemand van het jeugdcomité aanwezig. Veel tennisplezier en veel succes!! Poule A Poule B Poule C Poule D Poule E Poule F Poule G Poule H Poule I Laurie René J. Winnaar A Winnaar B Winnaar D le pl. C 2e pl.C 2e pl. E le pi. E Marlon René P. Anouk Martijn Sander Janneke Marleen Daniël Bart Renate Wouter Mandy Luc Rob de W. Simone Kathelijn Perry Bas Inge Freek Annemarie Robbert Ruud Kim Linsey Timo Gijs LOes Peggy Zondag 28 aug. Poule F G H I aanvangstijd 10.00 uur, einde wedstrijden 16.45 uur Maandag 29 aug. Poule A B I aanvangstijd 16.30 uur tot 21.00 uur Dinsdag 30 aug. Poule C D E I aanvangstijd 17.00 uur tot 21.00 uur Woensdag 31 aug.Poule E D aanvangstijd 14.00 uur tot 17.00 uur Poule F G H I aanvangstijd 18.00 uur tot 21.00 uur. Donderdag 1 sept.Inhaalwedstrijden - Vrijdag 2 sept.Poule F G H I aanvangstijd 18.00 uur tot 21.00 uur Zf>rdag 3 sept. Inhaalwedstrijden Zondag 4 sept. aanvangstijd 10.00 - 13.00 uur Halve finales aanvangstijd 14.00 - FINALE meisjes*jongens Alle finales 2 gewonnen sets SENIOREN Tennislessen najaar vervallen Tot aan de clubkampioenschappen worden er nog lessen ingehaald uit de voorjaarsserie. Daardoor is het niet meer mogelijk om een nieuwe serie lessen op te starten. Deze zouden pas in oktober kunnen beginnen. Degenen die ingedeeld stonden voor de najaarslessen zijn nu automa tisch ingedeeld voor de le serie lessen in het voorjaar van het nieuwe tennisseizoen, ook op donderdag. Baanonderhoud 29 aug. - 4 sept.: Jan Jaspers en Theo Jenneskens. Peter Poels neemt contact op met de betreffende leden. Uitslagen 40 -f toernooi Onderstaand volgen de poule-winnaars en de kampioenen: Poule-winnaars dames: Annemie Wijnands, Truus Kusters, Annie Jansen en Tonny van Vegchel Poule-winnaars heren: Bert Pouwels, Jan Jaspers, Jan van Vegchel en Wim Verschuuren De—finale-partij tussen Annemie Wijnands en Tonny van Vegchel werd gewonnen door Annemie. Dt finale-partij tussen Jan van Vegchel en Jan Jaspers werd gewonnen door Jan. De nieuwe 40 kampioenen zijn dus: Annemie Wijnands en Jan Jaspers Allebei van harte gefeliciteerd! Zondaq 11 seDtember 1994 Starttijd tussen 11.00 - 13.30 uur in Heide, Veulen en Ysselsteyn. Opbrengst is t.b.v. de Peuterspeelzalen van /sselsteyn. Heide, Merselo, Vredepeel, Veulen en Leunen. Houd deze datum VRIJ. <üL ]£j FORMULE I FRANCORCHAMPS 28 AUGUSTUS 7-BOu aanwezig zijn 8.00u vertrekt de bus s CAFÉ, RESTAURANT. Voor partijen, feesten en

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1994 | | pagina 5