TVY. JUNIOREN Introducé toernooi zaterdag 9 juli Voor dit toernooi mag ieder jeugdlid een vriendje of vriendinnetje uitnodigen om met hem of haar te tennissen. Degene die rnet je tennist mag echter niet bij het tennissen zijn. Het moet iemand zijn die nog niet bij een club is. Doe mee/ het wordt vast gezellig! Meedoen kost f. 2,50 voor 2 personen. Er worden leuke prijzen gekocht. Opgeven kan door invulling van onderstaand strookje. Je kunt dit dan met f. 2,50 bij José of Lenie in de bus stoppen. Opgeven kan tot 1 juli. Naam lid Geb.datum Naam introducé:. Geb. datum SENIOREN Dorpencompetitie Uitslagen: Poule 4 T.V.Y. - T.C. OiCa (A) 4-6 Poule 5 T.V. Y. - T.C. OiCa(B) 3-7 E>— ile 6 L.V.H. - T.V.Y. (B) 3-7 Programma zondag 19-6: 09.00 uur Poule 4 T.V.Y. - L.V.H.(B) Baanonderhoud 1 20 - 26 juni: Piet Arts en Herman van Ass. Henk Drabbels (baancommissie) neemt contact op met de betreffende leden. Epilepsiefonds De collecte voor het epilepsiefonds heeft f. 1.402,85 opgebracht. Alle collectanten en gevers van harte bedankt. Het epilepsiefonds zal dit bedrag goed besteden. Speciaal dank aan Gonny van Dijck, die ervoor heeft gezorgd dat deze collectie in goede banen geleid werd. Introducé toernooi Het introducé toernooi voor de senioren wordt gehouden op zondag 10 juli. Ieder lid kan zich opgeven met een partner, (gemengd dubbel) Deze partner hoeft geen lid van de vereniging te zijn. Iedereen krijgt dus de kans om het tennissen een keer te proberen. Opgeven kan bij Jan (41781) of Mariëlle (41911) tot zondag 26 juni. Indeling tennistraining met Huub van Boeckel zaterdag 18 juni Aanvang 13.00 uur Groep I Herman van Ass Albert van Asten Riek Arts Emonts Wilbert van Dijck Corrie Jenniskens Bert Pouwels Theo Tilleman Nel van Ass Jan Ewals Jan Vergeldt Bertha van Ass Teng Janssen Wim Peeters Margriet Potten Peter Poels Willy van Dijck Jeanne Peeters Tilla de Wit Riet Koopmans Ine Tilleman Aanvang 14.30 uur Groep II Henk Drabbels Paul Janssen Theo Jenneskens Bas van Vegchel Huub Litjens Jos Heesen Twan van Osch Wim de Wit Twan de Wit Frank van Meijel Lenie Crienen Ria de Wit Tarcicia Voigt Ingrid van Kempen Diny Pouwels To.nny Van Vegchel Truss Kusters Miek de Wit José Jaspers Gonny van Dijck We verzoeken iedereen minimaal 15 min. voor aanvang aanwezig te zijn. Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor de training. Geef je dan vandaag nog op bij Mariëlle (41911). De feestavond begint om 20.00 uur. Open dorpen toernooi Onderstaand vermeldenn we de deelnemers de aanvangstijd van de eerste wedstrijd. De vervolg- wedstrijden krijgt iedereen op het toernooi te horen. Veel plezier en vooral succes! ZIE VERVOLG

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1994 | | pagina 5