BASISSCHOOL - OUDERRAAD Eerste H. Communie. Zondag 8 mei tijdens de mis om 10.00 uur zullen de leerlingen van groep 4~bu.n Ie H. Communie doen. Enkele praktische punten dienaangaande: 1De communicanten worden om 9.30 uur bij de basisschool venvacht. Om 9.45 uur trekken ze, begeleid door door de fanfare en drumband naar de kerk (bij goed weer rondom het plein). 2. Gereserveerde plaatsen; a) Voor de ouders van de communicanten zullen de eerste 6 banken (links én rechts worden gereserveerd. Zoals bekend mogen de gezinsleden bij de ouders in de gereserveerde banken plaatsnemen. b) Voor de oma's en opa's zullen achter de gereserveerde plaatsen van de ouders ook banken gereserveerd worden. Oprn.: Mogen we de ouders en aanverwante familie vragen om té kleine kinderen niet mee naar de kerk te nemen. In het verleden hadden overmatige vocale storingen een nogal negatieve invloed op de viering. 3. Het kinderkoor zal een gedeelte van de zang verzorgen. 4. De zangzolder is alleen bestemd voor het kinderkoor en leerkrachten. 5. Willen de bewoners van de kom op deze dag a.u.b. vlaggen. 6. foto s. Er zal door Hoedemakers uit Venray na de mis een groepsfoto in de kerk gemaakt worden en van ieder kind, wanneer het de hostie ontvangt. Daarnaast zullen er tijdens het trekken naar de kerk en tijdens de viering nog foto's gemaakt worden. Over het bestellen der foto's zult u nog schriftelijk geïnformeerd worden. Opm.Zouden de ouders a.u.b. in de kerk na de mis in de banken willen wachten tot de groepsfoto gemaakt is en de kinderen eerst via het middenpad de kerk laten verlaten. 7. Video. Er zal van de totale viering een video-opname gemaakt worden. U krijgt nog bericht, wanneer deze opname in de gemeenschapsruimte van de basisschool vertoond zal worden, waarna geïnteresseerden deze banc a f 25,— kunnen bestellen (VHS-systeem). Opm.: 1. Mogen we in het belang van de viering met klem vragen in de kerk het bij bovengenoemde beroepsfoto graaf en de vido-opname te laten. 2. De communicanten hebben om begrijpelijke redenen maandagmorgen 9 mei vrij. Vakantie. V/oensdag 11 mei krijgen de kinderen Hemelvaartvakantie t/m maandag 23 mei. Dinsdag 24 mei begint de school weer. Overblijven. Dinsdag 10 mei is de laatste dag van de overblijfperiode en tevens van het incidenteel overblijven. Vaksratierooster schooljaar 1994-1995. Hieronder publiceren we reeds het vakantierooster voor het komende schooljaar, omdat het nogal afwij kend is van andere jaren en soms vakanties vroegtijdig gepland en gereserveerd worden. We vinden dit rooster eigenlijk niet kindgericht, maar omdat we anders nagenoeg als eenling zouden afwijken van andere scholen (speciaal en basisonderwijs en voortgezet onderwijs in de regio Noord-Limburg hebben we tod:, maar besloten onderstaand adviesrooster te volgen. Ie Schooldag maandag 15 augustus. Herfstvakantie ma 17/10 t/m vr 21/10; St. Nicolaas 6/12; Kerstvakantie ma 26/12 t/m wo 4/1; Carnaval ma 27/2 t/m vr 3/3, Pasen sna 17/4; Meivakantie ma 1/5 t/m vr 5/5, Hemelvaart ma 22/5 t/m vr 26/5; Pinksteren ma 5/6; Zomervakantie ma 3/7 t/m vr 11/8. H.B.S. "ONS GENOEGEN" Berny Camps won zondag te Liempde onder slechte omstandigheden de Fitawedstrpd met 1183p- Bon v.d.Hoff behaalde bij de jun.90M een goede 2e-pi.met 1156p. Door dit resultaat plaatste hij zich in het jeugdteam dat dit weekend in Engeland zich zal meten met junioren uit divEuropesche landen. PROFICIAT! JUNIOREN EN ASPIRANTEN. Zaterdag is er te Koningslust een rayontraining. Vertrek 9.15u. DAMES 2. Ook onze laatste wedstrijd verloren we en wel met 4-0 tegen VC Meterik 3- Willen de dames 2 a.s. maandag om 18.30u aanwezig zijn i.v.m. een korte vergadering. ALGEMEEN. Zaterdag 28 mei willen we meedoen aan het volleybaltoernooi van HOVOC in Horst. Een team is compleet, om te zien of een tweede team mee kan doen moeten degenen die zich nog niet hebben opgegeven dit a.s. maandag op de training aan Ton melden. TONEELVERENIGING "CRESCENDO" We willen op 5 juni met heleboel leden naar America gaan om het toneelstuk "DE GOUDEN HELM" onder regie van Loek Sijbers te gaan kijken. Dit mag je niet missen. Heb je zin om mee te gaan bel dan naar Joke van Asten tel.41667. Zij zal dan voor de kaartjes zorgen. Event, andere data vanaf 15 mei tot 12 juni elke zaterdag en zondag. ,1 I....n.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1994 | | pagina 4