Senioren
S.V YSSELSTEYN
Voetbal
Junioren
Kantine poetsen 2 mei: J. Spreeuwenberg, A. Oomen
9 mei: J. Janssen, M. Marcellis
Oberen: Ysselsteyn 3+4
"uitslagen zondag 24 april:
Ysselsteyn 1 - Leunen 1
0
- 1
Sparta
6 - Ysselsteyn 4
1 -
Ysselsteyn 2 - Sparta 4
3
- 3
SSS'18
5 - Ysselsteyn 5
2 -
Oostrum 2 - Ysselsteyn 3
1
- 0
Yssels
teyn 6 - Wanssum 4
1 -
Programma zaterdag 30 april:
Wittenhorst 8 - Ysselsteyn 5
18.00
uur
Vertrek 17.00 uur
America 4 A- Ysselsteyn 6
17.00
uur
Vertrek 16.00 uur
Programma zondag 1 mei:
SSS'18 1 - Ysselsteyn 1
14.30
uur
L.J. Knoben
Leunen 2 - Ysselsteyn 2
12.00
uur
Vertrek 10.45 uur J.H.
Geenen
Ysselsteyn 3 - Hegelsom 2
14.00
uur
H.G. Saris
Ysselsteyn 4 - Griendtsveen 2
11.00
uur
Scheidsr. aangewezen
Donderdag 5 mei: Ysselsteyn 2 - MVC 2 18.45 uur W.L. Verberkt
Nieuwe leden: Heb je zin in voetballen en ben je geboren voor 1 augustus 1988, dan ben je
van harte welkom bij het voetbal. Tot uiterlijk 1 juni kan jij je, vanaf heden,
opgeven of inlichtingen vragen bij Wiet Crienen, Peter Janssenweg 5 Tel.:41624;
bij Peter Koopmans, kerkweg 14 Tel.: 41806 of bij Fons Emonts, Litsenbergweg 8A
-- Tel.41590.
1 .foto's: Alle voetballers die het komende seizoen overgaan naar een andere .afdeling - E naar
D groep, D naar C - C naar B en B naar A dienen weer één pasfoto in te leveren voor
de nieuwe voetbalpas. Graag voor 21 mei inleveren bij de leider.
Zaterdag 21 mei Mixtoernooi voor alle jeugdteams, behalve het A-team.
PenaltybokaalOok dit jaar wordt er weer gestreden om de z.g. penaltybokaal. De voorronden
worden per team gehouden op de trainingsavonden; de finale is op het stratentoernooi
Uitslagen maandag 18 april: Stormvogels F1 - Ysselsteyn F1
Ysselsteyn Cl - Lottum Cl
Uitslagen woensdag 20 april: Ysselsteyn Al - Swolg.Boys Al
Meerlo SV BI - Ysselsteyn BI
Uitslagen zaterdag 23 april:
G.F.C.'33 Al - Ysselsteyn Al 2-1 Ysselsteyn
HR.C'27 BI - Ysselsteyn BI 1-1 B.V.V.'27
Ysselsteyn Cl - Meterik Cl 3-10 Montagnards
Ysselsteyn Dl - R.K.M.S.V. D2 6-4 D.I.S.
Ysselsteyn El - Irene El 0-5
Programma zaterdag 30 april (Oranje-Toernooi.):
3
0
1
1
E2 - America
F2 - Ysselsteyn F3
El
1
- 5
Fl
2
- 3
F2
0
- 0
F3
2
- 2
Ysselsteyn Al te Oostrum
Ysselsteyn BI te Leunen
Y. elsteyn Cl te Venray
Ysselsteyn Dl te Merselo
Ysselsteyn El te Ysselsteyn
13.00 Vertrek 12.00
10.30 Vertrek 09.30
13.00 Vertrek 12.00
13.00 Vertrek 12.15
10.00 uur
Programma dinsdag 3 mei: Leunen F1 - Ysselsteyn F1
Programma woensdag 4 mei: B.V.V.'27 El - Ysselsteyn E2 Aanvang 18.45 uur
Programma vrijdag 6 mei: Jeugdleiders-Toernooi
Rijden zaterdag 30 april:
Ysselsteyn E2 te Ysselsteyn 10.00 uur
Ysselsteyn F1 te OirTo 13.00 Vertr. 12.15
Ysselsteyn F2 te Oirlo 13.20 Vertr. 12.30
Ysselsteyn F3 te Oirlo 13.20 Vertr. 12.30
Aanvang 18.30 uur Vertrek 17.45 uur
Vertrek 18.00 uur
Ysselsteyn Al
Ysselsteyn Dl
Ysselsteyn F1
Mansvelders, v. Dijck (Peter), Busje
Keijzer, Kuenen, Lemmens, v. Neerven
Geerets (Danny), Litjens, Oomen
Ysselsteyn F2: Scheepens, Spreeuwenberg
(Thijs), Plum
Ysselsteyn F3: Mennen, Teunissen
Rijden dinsdag 3 mei: Ysselsteyn Fl: Crienen, Poels, Vergeldt
Rijden woensdag 4 mei:
Rijden zaterdag 7 mei:
Ysselsteyn E2
Ysselsteyn Cl
Ysselsteyn E2
Scheepens, Hesselmans, Hendriks
Seuren, Verstappen
Spreeuwenberg (Ben), v. Dijck, Spreeuwenberg (Hans)
Uitslag wedstrijd 23 april: Leunen - Ysselsteyn 1-4
Wedstrijd 30 april: Ysselsteyn - Merselo aanvang 17.00 uur
Wedstrijd 7 mei: Sparta - Ysselsteyn aanvang 17.00 uur