S.V YSSELSTEYN
Senioren
Junioren
G.P. de Haardt
Vertrek 09.30 uur G.M. Janssen
P.J. Lucassen
Kantine poetsen 7 maart: R. Poels, J. Peeters
{14 maart: M. Potten, T. Pouwels
Programma zondag 27 februariAfgelast
Programma zondag 6 maart:
Stormvogels 1 - Ysselsteyn 1
- Ysselsteyn 2
- Kronenberg 1
RKDEV
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Volharding
Ysselsteyn
2
3
4
5
6
- Ysselsteyn 5
14.30 uur
11.00 uur
14.00 uur
Vrij
10.00 uur
Vrij
Jong Ysselsteyn
Vertrek 0900 uur
20.00 uur
Dinsdag 8 maart: Jong Baarlo -
TRAININGEN: Vanaf heden is de zaalsport ten einde en gaan de buitentrainingen weer van
start en voor alle teams. Hierbij het wat gewijzigde trainingsschema:
El Donderdag van 17.30 - 18.30 uur
F2 en 3 Dinsdag van 17.30 - 18.30 uur
-El Woensdag van 18.00 - 19.00 uur
£2 Dinsdag van 18.00 - 19.00 uur
Dl Haandag en Donderdag van 17.30 - 18.30 uur
Cl Maandag en Woensdag van 18.30 - 19.45 uur
BI Maandag en Woensdag van 19.00 - 20.30 uur
Al Maandag en Woensdag van 19.30 - 21.00 uur
Keeperstraining: Dag en tijd worden nog bekend gemaakt.
Programma zaterdag 26 februariProgramma geheel afgelast.
Programma
zate
rdag 5 maart:
Ysselsteyn
Al
- Belfeldia
Al
Aanvang
14.30
uur
Nr. 33
Jan Stevens
Panningen
B1
- Ysselsteyn
B1
Aanvang
13-30
uur
Vertrek
12.30
uur
Ysselsteyn
C1
- Egchel
Cl
Aanvang
12.30
uur
Nr. 184
Peter
Koopmans
V.C.H.
D2
- Ysselsteyn
D1
Aanvang
13.00
uur
Vertrek
12.00
uur
Helden
E 1
- Ysselsteyn
E1
Aanvang
09.30
uur
Vertrek
08.45
uur
SwolgBoys
E1
- Ysselsteyn
E2
Aanvang
09.00
uur
Vertrek
08. 15
uur
Ysselsteyn
F1
- S.V.E.B.
F1
Aanvang
10.00
uur
Ysselsteyn
F 2
- S.S.S.'18
F2
Aanvang
10.00
uur
Ysselsteyn
F3
- Leunen
F2
Aanvang
12.00
uur
-Rijden zaterdag 5 maart:
Ysselsteyn B1Pouwels (Bart), Pouwels (Maikel),
Ysselsteyn D1: Grienen, Kersten, Keijzer, Kuenen
Ysselsteyn El: Hendriks, Jaspers
Ysselsteyn E2: Claessens, Hendriks,
Rijden zaterdag 12 maart:
Ysselsteyn Al: van Dijck
Slangen, Smits
Hesselmans
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Feestavond
(Peter), Geurts
Willems, Ewals, Gommans, Hendriks
Litjens, Oomen, Poels
Bouwman, Grienen, Hesselmans
Heintjes, Alders, Jaspers
jeugdleiders zaterdag 5 maart a.s. Gelieve om 18.45 uur aanwezig
Handboogschutterij Ons Genoegen (achter Gemeenschapshui^
C1
F1
F2
F3
is
Wedstrijd 'ddi 5 maart: Ysselsteyn - SJNV
Wedstrijd d.d. 12 maart: Ysselsteyn - Venlo
Aanvang
Aanvang
16.00
16.00
uur
uur