5
1
■s.V YSSELSTEYN
V YSSELSTEYN
Voetbal
Mededelingen
Kantine poetsen 21 februari: M. de Wit, M. Kuenen
28 februari: J. Peeters, Mw- Vergeldt
Senioren
Uitslagen zondag 6 februari:
Ysselsteyn 1 - BW 1 2-0
EWC 2 - Ysselsteyn 2 1-1
America 2 - Ysselsteyn 3 0-3
Ysselsteyn A
Ysselsteyn 5
DIS 5
Kronenberg 2 2-1
Meterik 5 1-0
Ysselsteyn 6 1-2
Junioren
JeugdleidersbijeenkomstDonderdag 17 februari a.s. Aanvang 20.30 uur.
Graag iedereen zoveel mogelijk present.
Buitentraining: Bij goed weer gaan er weer enkele teams beginnen met de buitentraining.
De leiders geven dat zelf door aan de betreffende spelersgroep.
De zaalsport op zaterdag gaat door tot eind februari.
Feestavond: Op 5 maart a.s. is de feestavond voor de jeugdleiders.
Kleding- en schoenbeurs19 februari a.s. in de kantine vanaf 10.00 uur tot. 13.00 uur.
Iedereen zie bruikbare sportspullen wil kopen, verkopen of te ruil heeft, is van
harte welkom. De prijs zal globaal worden aangegeven.
Trainer: Ook voor het volgende seizoen '94-'95 is Jozef Sasabone weer aangesteld als
hoofdtrainer bij de jeugdafd. voetbal.
Uitslagen zaterdag 5 februari:
Afgelast Ysselsteyn Cl - Merselo Cl 1 -
1-4 Ysselsteyn El - Venray El 2 -
Aanvang 11.00 uur
Baarlo Al - Ysselsteyn Al
Ysselsteyn BI - Leunen BI
Programma zaterdag 12 februari: Ysselsteyn El - Zeilberg El
Programma zaalsport 12 februari:
09 - 10 uur: Ysselsteyn El 13 - 14 uur:
10 - 11 uur: Ysselsteyn F2 14 - 15 uur:
11 - 12 uur: Ysselsteyn F1 15 - 15 uur:
12 - 13 uur: Ysselsteyn E2 16 - 17 uur:
Rijden zaterdag 19 februari:
2
5
Ysselsteyn F3
Ysselsteyn Dl
Ysselsteyn Cl
Ysselsteyn Al of BI
Ysselsteyn BI
Ysselsteyn F1
Ysselsteyn F3
Veteranen
Berkers, Potten
Bens, Crienen, Poels
Teunissen, Janssen
Ysselsteyn F2: Spreeuwenberg (Thijs), Spreeuwenberg
(Dave), Sanders
Uitslag 5 februari: Egchel - Ysselsteyn 0-3
Wedstrijd 19 februari: Wittenhorst - Ysselsteyn Aanvang 15.30 uur
Vertrek 14.45 uur
knrfhnl
Senioren
Mededelingen
Kleedlokalen poetsen: 21 februari: R. Koopmans,
Korfbal c- v- Diessen, D. Janssen, A. Koonings.
3-5
3-4
13-3
Senioren 4 - Viod
Odos 2 - Senioren 2
Rijden zondag 20 februari:
Senioren 1: Voermans, Gommers, v. Rosmeulen. Senioren 2: Rongen, Claessens, Voermans.
SeniorenT: Peeters, Pouwels (Claudia), Pouwels (Cindy).
Senioren 3 training gymzaal:
Donderdag 17 februari trainen de senioren 3 in de gymzaal van 19.30 uur tot 20.30 uur.
Jeugd
Uitslagen: Junioren 1 - Lottum
Junioren 2 - Oranje Wit
Swift - Aspiranten 1
Vonckel - Girls - Aspiranten 2
Rijden zaterdag 19 februari:
Junioren 2: Derkx, Buisse, El Haddad Aspiranten 3: Willems, Hendrix, Phiiipsen (Evita)
8-1
2-4
2-0
0-2
Aspiranten 3 - Odos
Pupillen - Lottum
Lottum 2 - Mono's
Mono's - De Merels
5-0
0-4
1-1
2-4
Pupillen: Peters, Smits, Tilleman
ifi
jTI 1
UAtf